باربری شهرک صنعتی اهواز ۱

باربری شهرک صنعتی اهواز 1

باربری شهرک صنعتی اهواز ۱

باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ از جمله امکانات ویژه ای است که سامانه باربری و حمل بار پاتوقی انجام می دهد. به کمک این سامانه شما به راحتی می توانید بار خود را اعلام کنید. از بین راننده ها، راننده بار خود را انتخاب کنید و به راحتی باربری بار خود را انجام دهید. خدمات باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ به صورت ۲۴ ساعته بوده و شما در هر زمان و هر مکانی فقط از طریق موبایل یا کامپیوتر خود به راحتی می توانید اعلام بار خود را انجام دهید.

باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ به کمک علم روز و سامانه هوشمند پاتوقی، آماده خدمت رسانی در زمینه حمل بار ، اعلام بار و باربری در محدوده شهرک صنعتی اهواز ۱ می باشد. کلیه خدمات باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ دارای بارنامه هستند که این بارنامه می تواند از طرف صاحب بار و یا سامانه پاتوقی ایجاد شود. کلیه این خدمات توسط به روزترین و قدرتمندترین سامانه هوشمند حمل بار – پاتوقی انجام می شود. پاتوقی متخصص باربری شهرک های صنعتی خوزستان می باشد.

باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ از مبدا استان خوزستان انجام می شود و تحویل و تخلیه بار در هریک از استان های دیگر یا شهرک های صنعتی دیگر می تواند انجام گردد. باربری پاتوقی با داشتن مشاوره رایگان و مشاورین متخصص آماده پاسخگویی به شما صاحبین بار در زمینه باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ و حمل بار هستند.

مشخصات شهرک صنعتی اهواز ۱

شهرک صنعتی اهواز ۱ از شهرک های صنعتی استان خوزستان می باشد که با بیش از ۲۱۵ واحد صنعتی در شهرستان اهواز از استان خوزستان و در اهواز- بلوار پاسداران – روبروی زیتون کارمندی به فعالیت خود ادامه میدهد. در این شهرک صنعتی، کارخانجات مختلفی وجود دارد.  از اولین صنف هایی که در این شهرک صنعتی مشغول به کار شدند، صنایع فلزی، سلولزی، خدمات، کانی غیر فلزی و . . . می باشد. این شهرک صنعتی با توجه به حضور در یکی از قطب های صنعتی کشور یعنی استان خوزستان توان باربری و حمل بار زیادی دارد. به همین دلیل از افتخارات پاتوقی است که به عنوان باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ فعالیت خود را در این شهرک صنعتی ،هر چه قوی تر پیش ببرد.

کرایه باربری از شهرک صنعتی اهواز ۱ به شهرستان

همانطور که می دانید، هزینه باربری و حمل بار به عوامل مختلفی از جمله فاصله مبدا و مقصد، نوع بار، نوع بسته بندی بار، وزن بار، ارزش بار، تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار، نوع ماشین و بارگیر، قیمت صافی و … بستگی دارد. بنابراین با توجه به عوامل مختلف برای باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ ، به شما توصیه می کنیم که بار خود را در سامانه باربری پاتوقی ثبت کنید تا کرایه باربری با دقت بالایی برای شما محاسبه شود. همچنین شما می توانید برای ارتباط با کارشناس های باربری پاتوقی با شماره ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید. لازم به ذکر است که باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ با ماشین های مجهز و راننده های متعهد و حرفه ای، ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اگر قصد حمل بار به شهرک صنعتی اهواز ۱ را دارید، همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۷۷۴۵

باربری ارزان شهرک صنعتی اهواز ۱

اگر به دنبال باربری ارزان هستید، باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ یعنی پاتوقی بهترین گزینه با بهترین قیمت ها برای شما است. پاتوقی که به عنوان ارزان ترین باربری استان خوزستان شناخته می شود توانایی این را دارد که بار شما را از شهرک صنعتی اهواز ۱ به تمام نقاط ایران حمل کند. خدمات باربری پاتوقی همان خدماتی است که شما از یک شرکت باربری حرفه ای و با سابقه انتظار دارید. باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ – پاتوقی در خدمت کلیه واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک و سایر مشتریان عزیز  می باشد.

باربری به شهرک صنعتی اهواز ۱ از اهواز

شهرک صنعتی اهواز ۱ در مجاورت شهر اهواز و درون استان خوزستان قرار دارد. به همین دلیل طبیعی است که روزانه حجم زیادی از بار از مبدا شهر اهواز به شهرک صنعتی اهواز ۱ ارسال شود. باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ با توان بالای خودروهای باربری و ماشین های مجهز در تمام ساعات شبانه روز توانایی این را دارد که کار حمل بار از اهواز به شهرک صنعتی اهواز ۱ را انجام دهد. برای باربری از اهواز به این شهرک صنعتی ممکن است انواع بار مانند مواد غذایی، فلزات، مواد شیمیایی، انواع سنگ ها و کانی ها و… وجود داشته باشد. باربری پاتوقی تخصص فوق العاده ای در باربری از اهواز به شهرستان ها دارد.

باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ با بارنامه معتبر

از امتیازهای ویژه ای که باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ در اختیار صاحبین بار قرار می دهد، بارنامه معتبر می باشد. همانطور که می دانید، بارنامه برای صاحب بار به عنوان سند مالکیت بار شناخته می شود. این بارنامه به صورت سیستمی و اتوماتیک در سامانه باربری پاتوقی ایجاد می شود، به همین دلیل امکان رخ دادن خطاهای انسانی هنگام صدور بارنامه باربری به مراتب کاهش می یابد. چنانچه می خواهید بار خود را بارنامه معتبر توسط باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ حمل کنید، با ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید و یا از سامانه های آنلاین پاتوقی استفاده نمایید.

باربری کالاهای صنعتی از شهرک صنعتی اهواز ۱

بار صنعتی به نوعی از بار گفته می شود که توسط کارخانه ها و شرکت های صنعتی تولید می شوند. شهرک صنعتی اهواز ۱ دارای تعداد زیادی واحد صنعتی که روزانه تولیدات خود را از اعم از انواع کالاها و محصولات به کمک باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ یعنی سامانه باربری پاتوقی به تهران و شهرستان ارسال می کنند.

حمل بار پاتوقی برای باربری بارهای صنعتی از شهرک صنعتی اهواز ۱ بهترین باربری می باشد.

باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ معمولا چه بارهایی از این مبدا دارد

 •   سیستمهای مدیریت وبهبود کیفیت, خدمات مهندسی( موادومحصولات شیمیایی)
  فرز کاری, صفحه تراشی, خدمات ساخت تراشکاری
  دفتر شرکت خدماتی
  جک دستی
  شیشه خام عینکهای طبی
  نرم افزار آموزشی
  انواع کوره های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
  ساخت ماشین آلات حفاری, تراشکاری
  قالب چوبی( غیرکفش )
  خدمات مهندسی( کامپیوتروفعالیتهای مربوط به ان ), خدمات مهندسی ( ماشین الات وتجهیزات )
  شیرین کردن وتصفیه وبسته بندی اب اشامیدنی, بطریهای پت (PET)
  خدمات مهندسی ( ماشین الات وتجهیزات ), خدمات مهندسی ( محصولات کانی غیرفلزی )
  خدمات فنی و مهندسی در زمینه مواد و فرآیندهای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی, مشاوره فنی و مهندسی در زمینه طراحی صنعتی
  مشاوره وتولید نرم افزار, خدمات مهندسی( کامپیوتروفعالیتهای مربوط به ان )
  یاتاقان کولرابی
  پیچ های ساچمه ای کروی
  خدمات مهندسی ( کک وفراورده های حاصل ازنفت )
  نرم افزار توزیع کالا
  پمپ ثابت وسیارچاههای نفت, پمپ گریزازمرکز, پمپ اب فشارقوی
  دستگاه تصفیه اب خانگی
  ترانسهای کوچک (مخصوص ابزار برقی)
  مانتو, انواع لباس کار
  بسته بندی نان
  انواع تابلوهای برق, تجهیزات پستهای برق
  نصب یا تنظیم کامپیوترها
  ماشین الات وتجهیزات جوشکاری ولحیم کاری
  انواع نخ باروکش مواد نساجی
  دستگاه نوار فروشگاهی
  خدمات مهندسی( کامپیوتروفعالیتهای مربوط به ان ), مشاوره وتولید نرم افزار
  مبدلهای حرارتی, انواع مخازن ثابت, مخازن تحت فشار, انواع کندانسور
  وسایل خبردهنده صوتی
  قطعات یدکی ماشین الات حفاری
  هودهای ازمایشگاهی, انواع میز کامپیوتر (چوبی), هودهای میکروبیولوژی, قفسه فلزی لوازم برقی (راک ), میزمخصوص ازمایشگاههای پزشکی
  تابلوی کنترل (صنعتی)
  پژوهش در سیستم های مدیریت و بهبود کیفیت
  خدمات مهندسی ( محصولات کانی غیرفلزی )
  پرس کارت (خدمات)
  ساخت مخزن
  اب مقطر باطری
  نصب نرم افزار، آموزش و پشتیبانی کاربران سیستم نرم افزاری
  پانل های دیواری پی وی سی
  بازسازی شیرهای نیوماتیک .هیدرولیک
  محصولات حاصل از استخراج چاه نفت و یا معادن دارای مواد قیری به جز هیدروکربنهای گازی خام
  مشاوره سخت افزار
  لباس فرم, بارانی مردانه و پسرانه

ماشین ها و بارگیرهای باربری شهرک صنعتی اهواز ۱

این سامانه حمل بار برای باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین را دارا است. در باربری پاتوقی ماشین متناسب با بار شما به صورت هوشمند بر اساس وزن و حجم بار تعیین می شود و علاوه بر آن شما می توانید از بین ماشین های پیشنهادی سامانه، هر ماشین حمل بار که برای شما مناسب بود را انتخاب کنید. اگر بار سبک باشد می توانید حمل بار خود را با خودروهای سبک باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ مانند نیسان انجام دهید. و اگر حجم و وزن بار شما بالا باشد، خودروهای سنگین این باربری مانند تریلی و کامیون می توانند کار باربری را برای شما انجام دهند. در ادامه شما را با تعدادی از ماشین های باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ آشنا می کنیم:

 1. نیسان
 2. جرثقیلدار
 3. پست
 4. خاور موتورسیکلت بر
 5. خاور چادری بغلدار
 6. خاور معمولی بغلدار
 7. خاور کفی
 8. خاور یخچالدار
 9. خاور مسقف
 10. اطاقدار (خاور)
 11. اطاقدار (بنز ۹۱۱)
 12. کامیونت
 13. ۶ چرخ اطاقدار (تک)
 14. ۶ چرخ مسقف (تک مسقف)
 15. ۶ چرخ یخچالدار
 16. ۶ چرخ کمپرسی
 17. وانت کمپرسی
 18. وانت یخچالدار
 19. بغلدار فلزی
 20. باری چوبی
 21. باری فلزی
 22. ۱۰ چرخ اطاقدار (جفت)
 23. ۱۰ چرخ مسقف
 24. ۱۰چرخ یخچالدار (یخچالدار جفت)
 25. ۱۰ چرخ کمپرسی
 26. ۱۰ چرخ کفی
 27. تریلی لبه دار
 28. تریلی ۴۰ فوت زده
 29. کانتینردار
 30. کفی تیغه
 31. تریلی چادری
 32. تریلی تانکری
 33. تریلی کفی
 34. تریلی ۲۰ فوت زده
 35. تریلی کمپرسی
 36. تریلی یخچالدار
 37. کمپرسی بغلدار
 38. کامیون کشنده
 39. کمرشکن ۵ محور

چنانچه نیاز به مشاوره دارید یا هر سوال دیگری در مورد باربری شهرک صنعتی اهواز ۱ دارید، مشاورهای ما آماده مشاوره رایگان به شما هستند. ۰۲۱۴۷۷۴۵

همچنین شما می توانید همین حالا بار خود را از طریق سامانه های آنلاین باربری پاتوقی ثبت کنید.

 

Rate this post

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

one × 1 =