باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر

باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر

باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر

باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر از جمله امکانات ویژه ای است که سامانه باربری و حمل بار پاتوقی انجام می دهد. به کمک این سامانه شما به راحتی می توانید بار خود را اعلام کنید. از بین راننده ها، راننده بار خود را انتخاب کنید و به راحتی باربری بار خود را انجام دهید. خدمات باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر به صورت ۲۴ ساعته بوده و شما در هر زمان و هر مکانی فقط از طریق موبایل یا کامپیوتر خود به راحتی می توانید اعلام بار خود را انجام دهید.

باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر به کمک علم روز و سامانه هوشمند پاتوقی، آماده خدمت رسانی در زمینه حمل بار ، اعلام بار و باربری در محدوده شهرک صنعتی بندر ماهشهر می باشد. کلیه خدمات باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر دارای بارنامه هستند که این بارنامه می تواند از طرف صاحب بار و یا سامانه پاتوقی ایجاد شود. کلیه این خدمات توسط به روزترین و قدرتمندترین سامانه هوشمند حمل بار – پاتوقی انجام می شود. پاتوقی متخصص باربری شهرک های صنعتی خوزستان می باشد.

باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر از مبدا استان خوزستان انجام می شود و تحویل و تخلیه بار در هریک از استان های دیگر یا شهرک های صنعتی دیگر می تواند انجام گردد. باربری پاتوقی با داشتن مشاوره رایگان و مشاورین متخصص آماده پاسخگویی به شما صاحبین بار در زمینه باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر و حمل بار هستند.

مشخصات شهرک صنعتی بندر ماهشهر

شهرک صنعتی بندر ماهشهر از شهرک های صنعتی استان خوزستان می باشد که با بیش از ۶۹ واحد صنعتی در کیلومتر ۴ محور ماهشهر – هندیجان به فعالیت خود ادامه میدهد. در این شهرک صنعتی، کارخانجات مختلفی وجود دارد.  از اولین صنف هایی که در این شهرک صنعتی مشغول به کار شدند، کارخانجات چرم می باشد. این شهرک صنعتی با توجه به حضور در یکی از قطب های صنعتی کشور یعنی استان خوزستان توان باربری و حمل بار زیادی دارد. به همین دلیل از افتخارات پاتوقی است که به عنوان باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر فعالیت خود را در این شهرک صنعتی ،هر چه قوی تر پیش ببرد.

کرایه باربری از شهرک صنعتی بندر ماهشهر به شهرستان

همانطور که می دانید، هزینه باربری و حمل بار به عوامل مختلفی از جمله فاصله مبدا و مقصد، نوع بار، نوع بسته بندی بار، وزن بار، ارزش بار، تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار، نوع ماشین و بارگیر، قیمت صافی و … بستگی دارد. بنابراین با توجه به عوامل مختلف برای باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر ، به شما توصیه می کنیم که بار خود را در سامانه باربری پاتوقی ثبت کنید تا کرایه باربری با دقت بالایی برای شما محاسبه شود. همچنین شما می توانید برای ارتباط با کارشناس های باربری پاتوقی با شماره ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید. لازم به ذکر است که باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر با ماشین های مجهز و راننده های متعهد و حرفه ای، ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اگر قصد حمل بار به شهرک صنعتی بندر ماهشهر را دارید، همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۷۷۴۵

باربری ارزان شهرک صنعتی بندر ماهشهر

اگر به دنبال باربری ارزان هستید، باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر یعنی پاتوقی بهترین گزینه با بهترین قیمت ها برای شما است. پاتوقی که به عنوان ارزان ترین باربری استان خوزستان شناخته می شود توانایی این را دارد که بار شما را از شهرک صنعتی بندر ماهشهر به تمام نقاط ایران حمل کند. خدمات باربری پاتوقی همان خدماتی است که شما از یک شرکت باربری حرفه ای و با سابقه انتظار دارید. باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر – پاتوقی در خدمت کلیه واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک و سایر مشتریان عزیز  می باشد.

باربری به شهرک صنعتی بندر ماهشهر از اهواز

شهرک صنعتی بندر ماهشهر در مجاورت شهر اهواز و درون استان خوزستان قرار دارد. به همین دلیل طبیعی است که روزانه حجم زیادی از بار از مبدا شهر اهواز به شهرک صنعتی بندر ماهشهر ارسال شود. باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر با توان بالای خودروهای باربری و ماشین های مجهز در تمام ساعات شبانه روز توانایی این را دارد که کار حمل بار از اهواز به شهرک صنعتی بندر ماهشهر را انجام دهد. برای باربری از اهواز به این شهرک صنعتی ممکن است انواع بار مانند مواد غذایی، فلزات، مواد شیمیایی، انواع سنگ ها و کانی ها و… وجود داشته باشد. باربری پاتوقی تخصص فوق العاده ای در باربری از اهواز به شهرستان ها دارد.

باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر با بارنامه معتبر

از امتیازهای ویژه ای که باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر در اختیار صاحبین بار قرار می دهد، بارنامه معتبر می باشد. همانطور که می دانید، بارنامه برای صاحب بار به عنوان سند مالکیت بار شناخته می شود. این بارنامه به صورت سیستمی و اتوماتیک در سامانه باربری پاتوقی ایجاد می شود، به همین دلیل امکان رخ دادن خطاهای انسانی هنگام صدور بارنامه باربری به مراتب کاهش می یابد. چنانچه می خواهید بار خود را بارنامه معتبر توسط باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر حمل کنید، با ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید و یا از سامانه های آنلاین پاتوقی استفاده نمایید.

باربری کالاهای صنعتی از شهرک صنعتی بندر ماهشهر

بار صنعتی به نوعی از بار گفته می شود که توسط کارخانه ها و شرکت های صنعتی تولید می شوند. شهرک صنعتی بندر ماهشهر دارای تعداد زیادی واحد صنعتی که روزانه تولیدات خود را از اعم از انواع کالاها و محصولات به کمک باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر یعنی سامانه باربری پاتوقی به تهران و شهرستان ارسال می کنند.

حمل بار پاتوقی برای باربری بارهای صنعتی از شهرک صنعتی بندر ماهشهر بهترین باربری می باشد.

باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر معمولا چه بارهایی از این مبدا دارد

 • تیرچه بتنی مسلح پیش ساخته, جدول بتنی, بلوک دیواری بتنی غیر مسلح
  سبوس غلات(حتی به صورت پودر), آرد گندم
  کامپاند پلیمری بر پایه پی وی سی گرانول کابلی, کامپاند پلیمری بر پایه پی وی سی گرانول کفشی, کامپاند پلیمری بر پایه پی وی سی گرانول شیلنگی
  تیرچه زیگزاک سیمانی, بلوک سقفی بتنی غیر مسلح
  بلوک سقفی بتنی غیر مسلح, بلوک دیواری بتنی غیر مسلح, تیرچه بتنی مسلح پیش ساخته
  انواع اسکلتهای فلزی وسوله, اسکلت فلزی تجهیزات صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی, عملیات برش کاری فلزات, لوله فولاد ساده کربنی و کم آلیاژی با درز جوش, پروفیل های از جنس فولاد آلیاژی (غیر از فولاد زنگ نزن)
  کمد و بوفه و کتابخانه چوبی یا اوراق فشرده, کمد و بوفه و کتابخانه چوبی یا اوراق فشرده, انواع پارتیشن چوبی, میز و نیمکت چوبی, فایل و دراور چوبی یا اوراق فشرده
  گازاکسید نیتروژن (گاز بیهوشی), گاز اکسیژن
  تراشکاری, شیرآلات ایمنی
  اوره با پوشش گوگردی
  انواع چسب های نیمه مصنوعی, چسب ها بر پایه ترموپلاست ها
  حلالهای آلی, روغن ترانس, پارافین مایع, روغن پایه
  تصفیه روغن سوخته, روغن موتور, روغن دنده (تصفیه اول)
  بلوک سقفی غیر مسلح از بتن سبک پوکه معدنی, تیرچه بتنی مسلح پیش تنیده
  تیرچه بتنی مسلح پیش ساخته, بلوک سقفی بتنی پیش تنیده سبک
  روکش ملامینه, ظروف یکبارمصرف(پلاستیک), کیسه نایلون
  انواع فیلم پلاستیکی حباب دار, بازیافت ضایعات و محصولات پلاستیکی, تو نایلون با فرآیند مداوم (از مرحله پلیمریزاسیون)
  کودکامل به صورت جامد, سوپرفسفات ساده
  بسته بندی گوشت قرمز, قطعه بندی مرغ
  سایر انواع نان حجیم از آرد گندم, سبوس گندم(حتی به صورت پودر)
  بلوک دیواری بتنی غیر مسلح, موزاییک و کف پوش سیمانی
  هیدروکسید سدیم (سود سوزآور )
  شیلنگ اب (فشارقوی)
  سوپرفسفات ساده, کودکامل به صورت جامد
  دستمال حوله ای, کاغذ توالت, دستمال کاغذی جعبه ای

ماشین ها و بارگیرهای باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر

این سامانه حمل بار برای باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین را دارا است. در باربری پاتوقی ماشین متناسب با بار شما به صورت هوشمند بر اساس وزن و حجم بار تعیین می شود و علاوه بر آن شما می توانید از بین ماشین های پیشنهادی سامانه، هر ماشین حمل بار که برای شما مناسب بود را انتخاب کنید. اگر بار سبک باشد می توانید حمل بار خود را با خودروهای سبک باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر مانند نیسان انجام دهید. و اگر حجم و وزن بار شما بالا باشد، خودروهای سنگین این باربری مانند تریلی و کامیون می توانند کار باربری را برای شما انجام دهند. در ادامه شما را با تعدادی از ماشین های باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر آشنا می کنیم:

 1. نیسان
 2. جرثقیلدار
 3. پست
 4. خاور موتورسیکلت بر
 5. خاور چادری بغلدار
 6. خاور معمولی بغلدار
 7. خاور کفی
 8. خاور یخچالدار
 9. خاور مسقف
 10. اطاقدار (خاور)
 11. اطاقدار (بنز ۹۱۱)
 12. کامیونت
 13. ۶ چرخ اطاقدار (تک)
 14. ۶ چرخ مسقف (تک مسقف)
 15. ۶ چرخ یخچالدار
 16. ۶ چرخ کمپرسی
 17. وانت کمپرسی
 18. وانت یخچالدار
 19. بغلدار فلزی
 20. باری چوبی
 21. باری فلزی
 22. ۱۰ چرخ اطاقدار (جفت)
 23. ۱۰ چرخ مسقف
 24. ۱۰چرخ یخچالدار (یخچالدار جفت)
 25. ۱۰ چرخ کمپرسی
 26. ۱۰ چرخ کفی
 27. تریلی لبه دار
 28. تریلی ۴۰ فوت زده
 29. کانتینردار
 30. کفی تیغه
 31. تریلی چادری
 32. تریلی تانکری
 33. تریلی کفی
 34. تریلی ۲۰ فوت زده
 35. تریلی کمپرسی
 36. تریلی یخچالدار
 37. کمپرسی بغلدار
 38. کامیون کشنده
 39. کمرشکن ۵ محور

چنانچه نیاز به مشاوره دارید یا هر سوال دیگری در مورد باربری شهرک صنعتی بندر ماهشهر دارید، مشاورهای ما آماده مشاوره رایگان به شما هستند. ۰۲۱۴۷۷۴۵

همچنین شما می توانید همین حالا بار خود را از طریق سامانه های آنلاین باربری پاتوقی ثبت کنید.

 

1/5 - (247 votes)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =