باربری شهرک صنعتی بهبهان

باربری شهرک صنعتی بهبهان

باربری شهرک صنعتی بهبهان

باربری شهرک صنعتی بهبهان از جمله امکانات ویژه ای است که سامانه باربری و حمل بار پاتوقی انجام می دهد. به کمک این سامانه شما به راحتی می توانید بار خود را اعلام کنید. از بین راننده ها، راننده بار خود را انتخاب کنید و به راحتی باربری بار خود را انجام دهید. خدمات باربری شهرک صنعتی بهبهان به صورت ۲۴ ساعته بوده و شما در هر زمان و هر مکانی فقط از طریق موبایل یا کامپیوتر خود به راحتی می توانید اعلام بار خود را انجام دهید.

باربری شهرک صنعتی بهبهان به کمک علم روز و سامانه هوشمند پاتوقی، آماده خدمت رسانی در زمینه حمل بار ، اعلام بار و باربری در محدوده شهرک صنعتی بهبهان می باشد. کلیه خدمات باربری شهرک صنعتی بهبهان دارای بارنامه هستند که این بارنامه می تواند از طرف صاحب بار و یا سامانه پاتوقی ایجاد شود. کلیه این خدمات توسط به روزترین و قدرتمندترین سامانه هوشمند حمل بار – پاتوقی انجام می شود. پاتوقی متخصص باربری شهرک های صنعتی خوزستان می باشد.

باربری شهرک صنعتی بهبهان از مبدا استان خوزستان انجام می شود و تحویل و تخلیه بار در هریک از استان های دیگر یا شهرک های صنعتی دیگر می تواند انجام گردد. باربری پاتوقی با داشتن مشاوره رایگان و مشاورین متخصص آماده پاسخگویی به شما صاحبین بار در زمینه باربری شهرک صنعتی بهبهان و حمل بار هستند.

مشخصات شهرک صنعتی بهبهان

شهرک صنعتی بهبهان از شهرک های صنعتی استان خوزستان می باشد که با بیش از ۶۶ واحد صنعتی در کیلومتر ۹ محور بهبهان – گچساران به فعالیت خود ادامه میدهد. در این شهرک صنعتی، کارخانجات مختلفی وجود دارد.  از اولین صنف هایی که در این شهرک صنعتی مشغول به کار شدند،صنایع سلولزی، فلزی، غذایی، شیمیایی، کانی غیرفلزی و . . . می باشد. این شهرک صنعتی با توجه به حضور در یکی از قطب های صنعتی کشور یعنی استان خوزستان توان باربری و حمل بار زیادی دارد. به همین دلیل از افتخارات پاتوقی است که به عنوان باربری شهرک صنعتی بهبهان فعالیت خود را در این شهرک صنعتی ،هر چه قوی تر پیش ببرد.

کرایه باربری از شهرک صنعتی بهبهان به شهرستان

همانطور که می دانید، هزینه باربری و حمل بار به عوامل مختلفی از جمله فاصله مبدا و مقصد، نوع بار، نوع بسته بندی بار، وزن بار، ارزش بار، تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار، نوع ماشین و بارگیر، قیمت صافی و … بستگی دارد. بنابراین با توجه به عوامل مختلف برای باربری شهرک صنعتی بهبهان ، به شما توصیه می کنیم که بار خود را در سامانه باربری پاتوقی ثبت کنید تا کرایه باربری با دقت بالایی برای شما محاسبه شود. همچنین شما می توانید برای ارتباط با کارشناس های باربری پاتوقی با شماره ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید. لازم به ذکر است که باربری شهرک صنعتی بهبهان با ماشین های مجهز و راننده های متعهد و حرفه ای، ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اگر قصد حمل بار به شهرک صنعتی بهبهان را دارید، همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۷۷۴۵

باربری ارزان شهرک صنعتی بهبهان

اگر به دنبال باربری ارزان هستید، باربری شهرک صنعتی بهبهان یعنی پاتوقی بهترین گزینه با بهترین قیمت ها برای شما است. پاتوقی که به عنوان ارزان ترین باربری استان خوزستان شناخته می شود توانایی این را دارد که بار شما را از شهرک صنعتی بهبهان به تمام نقاط ایران حمل کند. خدمات باربری پاتوقی همان خدماتی است که شما از یک شرکت باربری حرفه ای و با سابقه انتظار دارید. باربری شهرک صنعتی بهبهان – پاتوقی در خدمت کلیه واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک و سایر مشتریان عزیز  می باشد.

باربری به شهرک صنعتی بهبهان از اهواز

شهرک صنعتی بهبهان در مجاورت شهر اهواز و درون استان خوزستان قرار دارد. به همین دلیل طبیعی است که روزانه حجم زیادی از بار از مبدا شهر اهواز به شهرک صنعتی بهبهان ارسال شود. باربری شهرک صنعتی بهبهان با توان بالای خودروهای باربری و ماشین های مجهز در تمام ساعات شبانه روز توانایی این را دارد که کار حمل بار از اهواز به شهرک صنعتی بهبهان را انجام دهد. برای باربری از اهواز به این شهرک صنعتی ممکن است انواع بار مانند مواد غذایی، فلزات، مواد شیمیایی، انواع سنگ ها و کانی ها و… وجود داشته باشد. باربری پاتوقی تخصص فوق العاده ای در باربری از اهواز به شهرستان ها دارد.

باربری شهرک صنعتی بهبهان با بارنامه معتبر

از امتیازهای ویژه ای که باربری شهرک صنعتی بهبهان در اختیار صاحبین بار قرار می دهد، بارنامه معتبر می باشد. همانطور که می دانید، بارنامه برای صاحب بار به عنوان سند مالکیت بار شناخته می شود. این بارنامه به صورت سیستمی و اتوماتیک در سامانه باربری پاتوقی ایجاد می شود، به همین دلیل امکان رخ دادن خطاهای انسانی هنگام صدور بارنامه باربری به مراتب کاهش می یابد. چنانچه می خواهید بار خود را بارنامه معتبر توسط باربری شهرک صنعتی بهبهان حمل کنید، با ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید و یا از سامانه های آنلاین پاتوقی استفاده نمایید.

باربری کالاهای صنعتی از شهرک صنعتی بهبهان

بار صنعتی به نوعی از بار گفته می شود که توسط کارخانه ها و شرکت های صنعتی تولید می شوند. شهرک صنعتی بهبهان دارای تعداد زیادی واحد صنعتی که روزانه تولیدات خود را از اعم از انواع کالاها و محصولات به کمک باربری شهرک صنعتی بهبهان یعنی سامانه باربری پاتوقی به تهران و شهرستان ارسال می کنند.

حمل بار پاتوقی برای باربری بارهای صنعتی از شهرک صنعتی بهبهان بهترین باربری می باشد.

باربری شهرک صنعتی بهبهان معمولا چه بارهایی از این مبدا دارد

 • قالب ارال دی تی, فیلم پلاستیکی
  انجمادوبسته بندی مرغ, بسته بندی گوشت ومرغ
  ذرت پوست کنده
  ماست پاستوریزه, شیرپاستوریزه, خامه پاستوریزه
  روغن سرخ کردنی کنجد, انواع شور، غیر کنسروی (میوه ها و سبزیجات محافظت شده در آب نمک), حلوا ارده, ارده, انواع ترشی (میوه ها و سبزیجات محافظت شده در سرکه)
  پانل ساختمانی با فوم پلی استایرن, فوم پلی استایرن (معمولی), فوم پلی استایرن ضدآتش (بلوک های ساختمانی )
  تابلوی برق فشارمتوسط (تا۳۳کیلوولت)
  سبزیجات خشک, بسته بندی خشکبار, پاک کردن وبسته بندی حبوبات
  بسته بندی گندم, خشک کردن ذرت تر
  روغن الیف( ساختمانی), تینر روغنی (ساختمانی)
  بتن سیال الیافی, محصولات بتنی مسلح پیش ساخته
  گوشت گوسفند منجمد بسته بندی شده, گوشت گاو منجمد بسته بندی شده
  انواع دوغ, شیر پاستوریزه, خامه نیمه چرب ( حاوی ۱۰ تا ۱۸% چربی), ماست هم زده، با مایع لاکتیکی
  قطعات پلاستیکی بادی, توپهای پلاستیکی
  انواع اسکلت های فلزی وسوله, سوله
  سایر کالاهای بتونی,سیمانی
  پاک کردن وبسته بندی حبوبات, بسته بندی مواداردی, بسته بندی سویا, بسته بندی ادویه جات
  مایع ظرفشویی, مایع شیشه پاک کن, اب ژاول (مایع سفید کننده), شامپو دست وصورت -مایع دستشوئی, مایع کف شوی
  انواع ماشین آلات چرم سازی و مصنوعات چرمی
  ریخته گری فلزات غیراهنی
  انواع بیسکویت, بسته بندی انواع شیرینی
  پری پت (prepet), نوشابه های غیرالکلی واب معدنی, شیرین کردن وتصفیه وبسته بندی اب اشامیدنی, دوغ گازدار, بطریهای پت (PET), ماء الشعیرگازدار
  شیرین کردن وتصفیه وبسته بندی اب اشامیدنی, ماء الشعیرگازدار, پری پت (prepet), نوشابه های غیرالکلی واب معدنی, بطریهای پت (PET), دوغ گازدار
  چای سبز, بسته بندی شکر
  پانل پلی اورتان(pu), دوغ(بدون گاز)
  انجمادوبسته بندی مرغ, انجمادوبسته بندی انواع گوشت (قرمزوطیوروخمیرمرغ)
  نگهداری ودرجه بندی وبوجاری وسم زنی انواع غلات بدون بسته بند, خشک کردن ذرت تر
  سایرمحصولات بدست امده ازدانه غلات (غلات حجیم شده ), چیپس سیب زمینی
  خدمات ساخت انواع قطعات پلاستیکی, تینر روغنی (ساختمانی), تینرهای نیترو سلولزی (تینر فوری)
  پوشال کولر, کارتن بسته بندی( واحدهای تبدیل ورق به کارتن ), انواع جعبه مقوایی

ماشین ها و بارگیرهای باربری شهرک صنعتی بهبهان

این سامانه حمل بار برای باربری شهرک صنعتی بهبهان انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین را دارا است. در باربری پاتوقی ماشین متناسب با بار شما به صورت هوشمند بر اساس وزن و حجم بار تعیین می شود و علاوه بر آن شما می توانید از بین ماشین های پیشنهادی سامانه، هر ماشین حمل بار که برای شما مناسب بود را انتخاب کنید. اگر بار سبک باشد می توانید حمل بار خود را با خودروهای سبک باربری شهرک صنعتی بهبهان مانند نیسان انجام دهید. و اگر حجم و وزن بار شما بالا باشد، خودروهای سنگین این باربری مانند تریلی و کامیون می توانند کار باربری را برای شما انجام دهند. در ادامه شما را با تعدادی از ماشین های باربری شهرک صنعتی بهبهان آشنا می کنیم:

 1. نیسان
 2. جرثقیلدار
 3. پست
 4. خاور موتورسیکلت بر
 5. خاور چادری بغلدار
 6. خاور معمولی بغلدار
 7. خاور کفی
 8. خاور یخچالدار
 9. خاور مسقف
 10. اطاقدار (خاور)
 11. اطاقدار (بنز ۹۱۱)
 12. کامیونت
 13. ۶ چرخ اطاقدار (تک)
 14. ۶ چرخ مسقف (تک مسقف)
 15. ۶ چرخ یخچالدار
 16. ۶ چرخ کمپرسی
 17. وانت کمپرسی
 18. وانت یخچالدار
 19. بغلدار فلزی
 20. باری چوبی
 21. باری فلزی
 22. ۱۰ چرخ اطاقدار (جفت)
 23. ۱۰ چرخ مسقف
 24. ۱۰چرخ یخچالدار (یخچالدار جفت)
 25. ۱۰ چرخ کمپرسی
 26. ۱۰ چرخ کفی
 27. تریلی لبه دار
 28. تریلی ۴۰ فوت زده
 29. کانتینردار
 30. کفی تیغه
 31. تریلی چادری
 32. تریلی تانکری
 33. تریلی کفی
 34. تریلی ۲۰ فوت زده
 35. تریلی کمپرسی
 36. تریلی یخچالدار
 37. کمپرسی بغلدار
 38. کامیون کشنده
 39. کمرشکن ۵ محور

چنانچه نیاز به مشاوره دارید یا هر سوال دیگری در مورد باربری شهرک صنعتی بهبهان دارید، مشاورهای ما آماده مشاوره رایگان به شما هستند. ۰۲۱۴۷۷۴۵

همچنین شما می توانید همین حالا بار خود را از طریق سامانه های آنلاین باربری پاتوقی ثبت کنید.

 

1.1/5 - (86 votes)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 16 =