باربری شهرک صنعتی خرمشهر

باربری شهرک صنعتی خرمشهر

باربری شهرک صنعتی خرمشهر

باربری شهرک صنعتی خرمشهر از جمله امکانات ویژه ای است که سامانه باربری و حمل بار پاتوقی انجام می دهد. به کمک این سامانه شما به راحتی می توانید بار خود را اعلام کنید. از بین راننده ها، راننده بار خود را انتخاب کنید و به راحتی باربری بار خود را انجام دهید. خدمات باربری شهرک صنعتی خرمشهر به صورت ۲۴ ساعته بوده و شما در هر زمان و هر مکانی فقط از طریق موبایل یا کامپیوتر خود به راحتی می توانید اعلام بار خود را انجام دهید.

باربری شهرک صنعتی خرمشهر به کمک علم روز و سامانه هوشمند پاتوقی، آماده خدمت رسانی در زمینه حمل بار ، اعلام بار و باربری در محدوده شهرک صنعتی خرمشهر می باشد. کلیه خدمات باربری شهرک صنعتی خرمشهر دارای بارنامه هستند که این بارنامه می تواند از طرف صاحب بار و یا سامانه پاتوقی ایجاد شود. کلیه این خدمات توسط به روزترین و قدرتمندترین سامانه هوشمند حمل بار – پاتوقی انجام می شود. پاتوقی متخصص باربری شهرک های صنعتی خوزستان می باشد.

باربری شهرک صنعتی خرمشهر از مبدا استان خوزستان انجام می شود و تحویل و تخلیه بار در هریک از استان های دیگر یا شهرک های صنعتی دیگر می تواند انجام گردد. باربری پاتوقی با داشتن مشاوره رایگان و مشاورین متخصص آماده پاسخگویی به شما صاحبین بار در زمینه باربری شهرک صنعتی خرمشهر و حمل بار هستند.

مشخصات شهرک صنعتی خرمشهر

شهرک صنعتی خرمشهر از شهرک های صنعتی استان خوزستان می باشد که با بیش از ۷۲ واحد صنعتی در کیلومتر ۵ محور خرمشهر – اهواز به فعالیت خود ادامه میدهد. در این شهرک صنعتی، کارخانجات مختلفی وجود دارد.  از اولین صنف هایی که در این شهرک صنعتی مشغول به کار شدند، صنایع برق و الکترونیک، سلولزی، شیمیایی، غذایی، فلزی و کانی غیرفلزی می باشد. این شهرک صنعتی با توجه به حضور در یکی از قطب های صنعتی کشور یعنی استان خوزستان توان باربری و حمل بار زیادی دارد. به همین دلیل از افتخارات پاتوقی است که به عنوان باربری شهرک صنعتی خرمشهر فعالیت خود را در این شهرک صنعتی ،هر چه قوی تر پیش ببرد.

کرایه باربری از شهرک صنعتی خرمشهر به شهرستان

همانطور که می دانید، هزینه باربری و حمل بار به عوامل مختلفی از جمله فاصله مبدا و مقصد، نوع بار، نوع بسته بندی بار، وزن بار، ارزش بار، تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار، نوع ماشین و بارگیر، قیمت صافی و … بستگی دارد. بنابراین با توجه به عوامل مختلف برای باربری شهرک صنعتی خرمشهر ، به شما توصیه می کنیم که بار خود را در سامانه باربری پاتوقی ثبت کنید تا کرایه باربری با دقت بالایی برای شما محاسبه شود. همچنین شما می توانید برای ارتباط با کارشناس های باربری پاتوقی با شماره ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید. لازم به ذکر است که باربری شهرک صنعتی خرمشهر با ماشین های مجهز و راننده های متعهد و حرفه ای، ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اگر قصد حمل بار به شهرک صنعتی خرمشهر را دارید، همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۷۷۴۵

باربری ارزان شهرک صنعتی خرمشهر

اگر به دنبال باربری ارزان هستید، باربری شهرک صنعتی خرمشهر یعنی پاتوقی بهترین گزینه با بهترین قیمت ها برای شما است. پاتوقی که به عنوان ارزان ترین باربری استان خوزستان شناخته می شود توانایی این را دارد که بار شما را از شهرک صنعتی خرمشهر به تمام نقاط ایران حمل کند. خدمات باربری پاتوقی همان خدماتی است که شما از یک شرکت باربری حرفه ای و با سابقه انتظار دارید. باربری شهرک صنعتی خرمشهر – پاتوقی در خدمت کلیه واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک و سایر مشتریان عزیز  می باشد.

باربری به شهرک صنعتی خرمشهر از اهواز

شهرک صنعتی خرمشهر در مجاورت شهر اهواز و درون استان خوزستان قرار دارد. به همین دلیل طبیعی است که روزانه حجم زیادی از بار از مبدا شهر اهواز به شهرک صنعتی خرمشهر ارسال شود. باربری شهرک صنعتی خرمشهر با توان بالای خودروهای باربری و ماشین های مجهز در تمام ساعات شبانه روز توانایی این را دارد که کار حمل بار از اهواز به شهرک صنعتی خرمشهر را انجام دهد. برای باربری از اهواز به این شهرک صنعتی ممکن است انواع بار مانند مواد غذایی، فلزات، مواد شیمیایی، انواع سنگ ها و کانی ها و… وجود داشته باشد. باربری پاتوقی تخصص فوق العاده ای در باربری از اهواز به شهرستان ها دارد.

باربری شهرک صنعتی خرمشهر با بارنامه معتبر

از امتیازهای ویژه ای که باربری شهرک صنعتی خرمشهر در اختیار صاحبین بار قرار می دهد، بارنامه معتبر می باشد. همانطور که می دانید، بارنامه برای صاحب بار به عنوان سند مالکیت بار شناخته می شود. این بارنامه به صورت سیستمی و اتوماتیک در سامانه باربری پاتوقی ایجاد می شود، به همین دلیل امکان رخ دادن خطاهای انسانی هنگام صدور بارنامه باربری به مراتب کاهش می یابد. چنانچه می خواهید بار خود را بارنامه معتبر توسط باربری شهرک صنعتی خرمشهر حمل کنید، با ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید و یا از سامانه های آنلاین پاتوقی استفاده نمایید.

باربری کالاهای صنعتی از شهرک صنعتی خرمشهر

بار صنعتی به نوعی از بار گفته می شود که توسط کارخانه ها و شرکت های صنعتی تولید می شوند. شهرک صنعتی خرمشهر دارای تعداد زیادی واحد صنعتی که روزانه تولیدات خود را از اعم از انواع کالاها و محصولات به کمک باربری شهرک صنعتی خرمشهر یعنی سامانه باربری پاتوقی به تهران و شهرستان ارسال می کنند.

حمل بار پاتوقی برای باربری بارهای صنعتی از شهرک صنعتی خرمشهر بهترین باربری می باشد.

باربری شهرک صنعتی خرمشهر معمولا چه بارهایی از این مبدا دارد

 •  پست توزیع برق با عایق هوا (۶۳ کیلوولت)
  فیلتر هوای غیرخودرویی, فیلترسوخت, فیلتر گاز غیرخودرویی, فیلتر آب, فیلتر روغن غیرخودرویی, مخازن فلزی تحت فشار(به جز مخازن مواد غذایی)
  مواد شیمیایی مورد استفاده در صنعت حفاری، نفت و گاز، پتروشیمی, امولسیفایر های گل حفاری
  روغن موتور تصفیه مجدد, هیدروکربن های سبک حاصل از بلندینگ (عاری از هرگونه فرآورده یارانه ای), هیدروکربن های سنگین (عاری از هرگونه فرآورده یارانه ای), حلال های نفتی, هیدروکربن های سنگین حاصل از بلندینگ (عاری از هرگونه فرآورده یارانه ای), هیدروکربن های سبک (عاری از هرگونه فرآورده یارانه ای), روغن پایه تصفیه مجدد
  جعبه مقوایی بسته بندی موادغذائی (تتراپک), بسته بندی خرما, کشمش
  محصولات قیری پایه نفتی, قیرهای نفتی و مشتقات
  مایع ظرف شویی, مایع لکه بر
  تولید روغن نباتی جامد, انواع روغن نباتی وحیوانی (روغن کشی وتصفیه )
  بتن سیال معمولی, محصولات بتنی مسلح پیش تنیده, محصولات بتنی مسلح پیش ساخته
  انواع مبلمان اداری و اماکن عمومی به جز مبلمان بتنی و سنگی, انواع میز و نیمکت, انواع صندلی ثابت (بدون چرخ), چراغ های پارک های و فضای سبز, انواع کابینت, انواع درب، پنجره وچارچوب چوبی, خدمات ساخت و نصب دکوراسیون چوبی, انواع تخته تحریر, انواع تجهیزات شهربازی (فان فار), مخازن فلزی ذخیره ای (به جز مخازن مواد غذایی)
  حوله کاغذی, دستمال کاغذی جعبه ای, انواع دستمال, پوشک کامل بچه(پمپرز)
  انواع قفل درب ورودی ساختمان
  پنکه سقفی
  انواع شامپو, انواع صابون
  گلوکز و شربت گلوکز، دکستروز، فروکتوز و شربت فروکتوز، قند انورت و قندهای دیگرکه در جای دیگر طبقه بندی نشده, بسته بندی مواد شیمیایی اساسی, کیت های تشخیصی میکروبیولوژی (ویروس – باکتری- قارچ)
  اردغلات( گندم)
  انواع مخلوط کن برقی خانگی, انواع ماشین لباس شویی(خانگی), تابلو برق, انواع کتری برقی, چراغ های پروژکتوری, جاروبرقی خشک, پنکه خانگی سقفی, انواع ماشین ظرف شویی خانگی, انواع آب میوه گیری برقی خانگی, پنکه خانگی پایه دار, انواع اجاق گاز رومیزی, اتوی بخار برقی, هواکش های برقی خانگی, کباب پز گازی
  کک نفتی کلسینه شده
  انواع هواکشهای برقی, پنکه سقفی, انواع ماشین لباسشوئی(خانگی), پنکه پایه دار
  انواع شمع, انواع بتن و ملات آماده (از قبل مخلوط شده)
  میزونیمکت مدارس (چوبی), انواع پالت چوبی
  بطریهای پت (PET), قطعات پلاستیکی تزریقی, قطعات پلاستیکی بادی
  قطعات پلاستیکی بادی, مایع لباسشویی (ماشینی), مایع ظرفشویی
  انواع مکمل دارویی بر پایه مواد غذایی به شکل قرص
  دندان مصنوعی
  الکل صنعتی
  ترشیجات, مربای هویج, سس فلفل
  دستمال کاغذی جعبه ای, نواربهداشتی
  بطریهای پت (PET), شیرین کردن وتصفیه وبسته بندی اب اشامیدنی
  الکل اتیلیک ازملاس نیشکر
  مبلمان استیل
  روغن صنعتی ماشینکاری و برشکاری (تصفیه اول), مواد شیمیایی تعلیق شکن, تولید شوینده های صنعتی, مواد شیمیایی ضد خوردگی
  انواع پروفیل, انواع پروفیل
  ژل پاک کننده دست, اتانول (اتیل الکل), سرکه تهیه شده از الکل
  هیدروکربن های سبک حاصل از بلندینگ (عاری از هرگونه فرآورده یارانه ای), روغن صنعتی برای سایر مصارف عمومی (تصفیه اول), بسته بندی قیر, هیدروکربن های سنگین حاصل از بلندینگ (عاری از هرگونه فرآورده یارانه ای)
  سایر قطعات جانبی خودرو طبقه بندی نشده در جای دیگر, قطعات و اجزای موتور, انواع جعبه دنده خودرو
  عمل اوری وبسته بندی ماهی, عمل اوری وبسته بندی میگو
  پوشاک نوزاد و کودکان, انواع کیف و ساک دستی, متفرعات پوشاک, انواع لباس کار, انواع لباس فرم, انواع لباس کار
  سرکه تهیه شده از الکل, سرکه خرما, سرکه انگور, سرکه سیب
  حفاظت ازفسادابزیان ومحصولات حاصل ازانهابصورت کنسرو, انجمادوبسته بندی ماهی ومیگو, کنسروگوشت مرغ
  آبکاری فلزات, سختی سازی (آب دهی) برای آلیاژهای آهنی, انواع پین، پیچ و مهره فلزی
  انواع درب اتوماتیک, گوشی درب بازکن تصویری
  تخته فیبر سخت با روکش کاغذی (Finish foil), نئوپان با روکش ملامینه, اوراق فشرده چوبی با روکش ملامینه, اوراق فشرده چوبی با روکش هایگلاس
  انواع کاروان متحرک

ماشین ها و بارگیرهای باربری شهرک صنعتی خرمشهر

این سامانه حمل بار برای باربری شهرک صنعتی خرمشهر انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین را دارا است. در باربری پاتوقی ماشین متناسب با بار شما به صورت هوشمند بر اساس وزن و حجم بار تعیین می شود و علاوه بر آن شما می توانید از بین ماشین های پیشنهادی سامانه، هر ماشین حمل بار که برای شما مناسب بود را انتخاب کنید. اگر بار سبک باشد می توانید حمل بار خود را با خودروهای سبک باربری شهرک صنعتی خرمشهر مانند نیسان انجام دهید. و اگر حجم و وزن بار شما بالا باشد، خودروهای سنگین این باربری مانند تریلی و کامیون می توانند کار باربری را برای شما انجام دهند. در ادامه شما را با تعدادی از ماشین های باربری شهرک صنعتی خرمشهر آشنا می کنیم:

 1. نیسان
 2. جرثقیلدار
 3. پست
 4. خاور موتورسیکلت بر
 5. خاور چادری بغلدار
 6. خاور معمولی بغلدار
 7. خاور کفی
 8. خاور یخچالدار
 9. خاور مسقف
 10. اطاقدار (خاور)
 11. اطاقدار (بنز ۹۱۱)
 12. کامیونت
 13. ۶ چرخ اطاقدار (تک)
 14. ۶ چرخ مسقف (تک مسقف)
 15. ۶ چرخ یخچالدار
 16. ۶ چرخ کمپرسی
 17. وانت کمپرسی
 18. وانت یخچالدار
 19. بغلدار فلزی
 20. باری چوبی
 21. باری فلزی
 22. ۱۰ چرخ اطاقدار (جفت)
 23. ۱۰ چرخ مسقف
 24. ۱۰چرخ یخچالدار (یخچالدار جفت)
 25. ۱۰ چرخ کمپرسی
 26. ۱۰ چرخ کفی
 27. تریلی لبه دار
 28. تریلی ۴۰ فوت زده
 29. کانتینردار
 30. کفی تیغه
 31. تریلی چادری
 32. تریلی تانکری
 33. تریلی کفی
 34. تریلی ۲۰ فوت زده
 35. تریلی کمپرسی
 36. تریلی یخچالدار
 37. کمپرسی بغلدار
 38. کامیون کشنده
 39. کمرشکن ۵ محور

چنانچه نیاز به مشاوره دارید یا هر سوال دیگری در مورد باربری شهرک صنعتی خرمشهر دارید، مشاورهای ما آماده مشاوره رایگان به شما هستند. ۰۲۱۴۷۷۴۵

همچنین شما می توانید همین حالا بار خود را از طریق سامانه های آنلاین باربری پاتوقی ثبت کنید.

 

1.1/5 - (86 votes)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 5 =