باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱

باربری شهرک صنعتی شوشتر 1

باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱

باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ از جمله امکانات ویژه ای است که سامانه باربری و حمل بار پاتوقی انجام می دهد. به کمک این سامانه شما به راحتی می توانید بار خود را اعلام کنید. از بین راننده ها، راننده بار خود را انتخاب کنید و به راحتی باربری بار خود را انجام دهید. خدمات باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ به صورت ۲۴ ساعته بوده و شما در هر زمان و هر مکانی فقط از طریق موبایل یا کامپیوتر خود به راحتی می توانید اعلام بار خود را انجام دهید.

باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ به کمک علم روز و سامانه هوشمند پاتوقی، آماده خدمت رسانی در زمینه حمل بار ، اعلام بار و باربری در محدوده شهرک صنعتی شوشتر ۱ می باشد. کلیه خدمات باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ دارای بارنامه هستند که این بارنامه می تواند از طرف صاحب بار و یا سامانه پاتوقی ایجاد شود. کلیه این خدمات توسط به روزترین و قدرتمندترین سامانه هوشمند حمل بار – پاتوقی انجام می شود. پاتوقی متخصص باربری شهرک های صنعتی خوزستان می باشد.

باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ از مبدا استان خوزستان انجام می شود و تحویل و تخلیه بار در هریک از استان های دیگر یا شهرک های صنعتی دیگر می تواند انجام گردد. باربری پاتوقی با داشتن مشاوره رایگان و مشاورین متخصص آماده پاسخگویی به شما صاحبین بار در زمینه باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ و حمل بار هستند.

مشخصات شهرک صنعتی شوشتر ۱

شهرک صنعتی شوشتر ۱ از شهرک های صنعتی استان خوزستان می باشد که با بیش از ۶۵ واحد صنعتی در شهرستان شوشتر از استان خوزستان و در کیلومتر ۴ محور شوشتر – کشت و صنعت کارون به فعالیت خود ادامه میدهد. در این شهرک صنعتی، کارخانجات مختلفی وجود دارد.  از اولین صنف هایی که در این شهرک صنعتی مشغول به کار شدند، کارخانجات چرم می باشد. این شهرک صنعتی با توجه به حضور در یکی از قطب های صنعتی کشور یعنی استان خوزستان توان باربری و حمل بار زیادی دارد. به همین دلیل از افتخارات پاتوقی است که به عنوان باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ فعالیت خود را در این شهرک صنعتی ،هر چه قوی تر پیش ببرد.

کرایه باربری از شهرک صنعتی شوشتر ۱ به شهرستان

همانطور که می دانید، هزینه باربری و حمل بار به عوامل مختلفی از جمله فاصله مبدا و مقصد، نوع بار، نوع بسته بندی بار، وزن بار، ارزش بار، تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار، نوع ماشین و بارگیر، قیمت صافی و … بستگی دارد. بنابراین با توجه به عوامل مختلف برای باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ ، به شما توصیه می کنیم که بار خود را در سامانه باربری پاتوقی ثبت کنید تا کرایه باربری با دقت بالایی برای شما محاسبه شود. همچنین شما می توانید برای ارتباط با کارشناس های باربری پاتوقی با شماره ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید. لازم به ذکر است که باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ با ماشین های مجهز و راننده های متعهد و حرفه ای، ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اگر قصد حمل بار به شهرک صنعتی شوشتر ۱ را دارید، همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۷۷۴۵

باربری ارزان شهرک صنعتی شوشتر ۱

اگر به دنبال باربری ارزان هستید، باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ یعنی پاتوقی بهترین گزینه با بهترین قیمت ها برای شما است. پاتوقی که به عنوان ارزان ترین باربری استان خوزستان شناخته می شود توانایی این را دارد که بار شما را از شهرک صنعتی شوشتر ۱ به تمام نقاط ایران حمل کند. خدمات باربری پاتوقی همان خدماتی است که شما از یک شرکت باربری حرفه ای و با سابقه انتظار دارید. باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ – پاتوقی در خدمت کلیه واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک و سایر مشتریان عزیز  می باشد.

باربری به شهرک صنعتی شوشتر ۱ از اهواز

شهرک صنعتی شوشتر ۱ در مجاورت شهر اهواز و درون استان خوزستان قرار دارد. به همین دلیل طبیعی است که روزانه حجم زیادی از بار از مبدا شهر اهواز به شهرک صنعتی شوشتر ۱ ارسال شود. باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ با توان بالای خودروهای باربری و ماشین های مجهز در تمام ساعات شبانه روز توانایی این را دارد که کار حمل بار از اهواز به شهرک صنعتی شوشتر ۱ را انجام دهد. برای باربری از اهواز به این شهرک صنعتی ممکن است انواع بار مانند مواد غذایی، فلزات، مواد شیمیایی، انواع سنگ ها و کانی ها و… وجود داشته باشد. باربری پاتوقی تخصص فوق العاده ای در باربری از اهواز به شهرستان ها دارد.

باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ با بارنامه معتبر

از امتیازهای ویژه ای که باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ در اختیار صاحبین بار قرار می دهد، بارنامه معتبر می باشد. همانطور که می دانید، بارنامه برای صاحب بار به عنوان سند مالکیت بار شناخته می شود. این بارنامه به صورت سیستمی و اتوماتیک در سامانه باربری پاتوقی ایجاد می شود، به همین دلیل امکان رخ دادن خطاهای انسانی هنگام صدور بارنامه باربری به مراتب کاهش می یابد. چنانچه می خواهید بار خود را بارنامه معتبر توسط باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ حمل کنید، با ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید و یا از سامانه های آنلاین پاتوقی استفاده نمایید.

باربری کالاهای صنعتی از شهرک صنعتی شوشتر ۱

بار صنعتی به نوعی از بار گفته می شود که توسط کارخانه ها و شرکت های صنعتی تولید می شوند. شهرک صنعتی شوشتر ۱ دارای تعداد زیادی واحد صنعتی که روزانه تولیدات خود را از اعم از انواع کالاها و محصولات به کمک باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ یعنی سامانه باربری پاتوقی به تهران و شهرستان ارسال می کنند.

حمل بار پاتوقی برای باربری بارهای صنعتی از شهرک صنعتی شوشتر ۱ بهترین باربری می باشد.

باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ معمولا چه بارهایی از این مبدا دارد

 •  قند حبه
  تیرچه پیش فشرده سیمانی
  انواع مربا
  فیلتر روغن خودرو
  مخازن فلزی ذخیره ای (به جز مخازن مواد غذایی), سایر تریلرها یا نیم تریلرهای کشاورزی طبقه بندی نشده در جای دیگر, اسکلت فولادی سوله
  صندوق میوه سنتی
  بذرپاش(بذرکار)
  محصولات بتنی غیر مسلح از بتن معمولی
  فرقون
  کابینت فلزی
  کابینت از چوب و اوراق فشرده چوبی
  همبرگر
  بلوک سقفی, تیرچه زیگزاک سیمانی
  یخ
  بازیافت ضایعات پلاستیک, کیسه نایلون
  تیر بتونی برق, بلوک دیواری
  تیرچه زیگزاک سیمانی, بلوک سقفی
  چراغ راهنمای خودرو
  کیسه پلی اتیلن, کیسه نایلون
  سبزیجات منجمد بسته بندی شده
  سایرمبلمان خانگی, درب تمام چوب, سرویس اتاق خواب
  اسید کلریدریک (جوهر نمک), اب ژاول (مایع سفید کننده)
  انواع سبزیجات منجمد (پیش فرآوری شده)
  کابینت چوبی, محصولات ساخته شده ازام ،دی ،اف, درب چوبی پرسی, صندلی تمام چوب, میزتحریر چوبی, سرویس اتاق خواب
  تیرچه زیگزاک سیمانی, بلوک سقفی
  تیرچه زیگزاک سیمانی, بلوک سقفی
  تیرچه پیش فشرده سیمانی
  انبارداری و نگهداری مواد غذایی در سردخانه ثابت در دمای زیر صفر درجه سانتیگراد, انبارداری و نگهداری مواد غذایی در سردخانه ثابت در دمای بالای صفر درجه سانتیگراد
  شیرپاستوریزه, ماست پاستوریزه, خامه پاستوریزه, دوغ(بدون گاز)
  حلوا کنجدی
  فیلتر هوا خودرو
  بلوک دیواری, بلوک سقفی, تیرچه زیگزاک سیمانی
  فرغون
  انواع سس های غذایی, انواع رب ( گوجه فرنگی و…)
  تیرچه زیگزاک سیمانی, بلوک سقفی
  خوراک آماده دام, خوراک آماده آبزیان, خوراک آماده طیور
  کیسه پلی اتیلن, کیسه نایلون
  پروفیل آهنی, لوله های فولادی وآهنی درزدار سیاه
  تیرچه بتنی مسلح پیش تنیده, بلوک دیواری بتنی غیر مسلح, بلوک سقفی بتنی غیر مسلح
  بلوک سقفی
  انواع اسکلت های فلزی وسوله
  کفپوش سیمانی -موزائیک
  کمد بایگانی, کابینت فلزی
  انواع لوازم آلات فلزی (غیرازمبلمان واثاث)
  انواع تانکرحمل مایعات (پشت وسایل نقلیه), گاواهن, پمپ اب فشارقوی, دستگاه خرمنکوب, بذر پاش, انواع تریلرکشاورزی, مرزبند
  انواع سبزیجات منجمد (پیش فرآوری نشده)، به صورت خرد شده یا خرد نشده
  قند کله حتی به صورت شکسته شده
  انواع وسایل بسته بندی چوبی( جعبه چوبی جهت بسته بندی)
  مجموعه کامل کابینت فلزی, کابینت از چوب و اوراق فشرده چوبی
  تراشکاری
  انبارداری و نگهداری مواد غذایی در سردخانه ثابت در دمای زیر صفر درجه سانتیگراد, انبارداری و نگهداری مواد غذایی در سردخانه ثابت در دمای بالای صفر درجه سانتیگراد
  تیرچه زیگزاک سیمانی, بلوک دیواری
  انواع ورقهای روکش وتخته چندلائی ،نئوپان وانواع پانل وتخته
  تیرچه بتنی مسلح پیش ساخته
  گاز اکسیژن, گاز نیتروژن(ازت)
  مخازن پلی اتیلنی با سیستم چرخشی (دورانی)
  بسته بندی گلاب و عرقیات گیاهی, انواع آب میوه طبیعی از مرکبات( یا تهیه شده از کنسانتره طبیعی), انواع مربا, انواع شور، غیر کنسروی (میوه ها و سبزیجات محافظت شده در آب نمک), آب آشامیدنی بسته بندی شده, انواع ترشی (میوه ها و سبزیجات محافظت شده در سرکه)
  انواع ترشی (میوه ها و سبزیجات محافظت شده در سرکه), انواع مربا, انواع شور، غیر کنسروی (میوه ها و سبزیجات محافظت شده در آب نمک)
  بسته بندی ادویه جات, حفاظت ازفسادمیوه جات وسبزیجات بصورت (اسلایس وچیپس و…), بسته بندی خشکبار, خشک کردن وبسته بندی غلات, پاک کردن وبسته بندی حبوبات, بسته بندی سویا, چاشنی های غذایی بصورت پودر(فرموله شده یانشده), سبزیجات خشک
  مخازن فلزی ذخیره ای (به جز مخازن مواد غذایی), اسکلت فولادی سوله, سایر تریلرها یا نیم تریلرهای کشاورزی طبقه بندی نشده در جای دیگر
  تیرچه پیش فشرده سیمانی, بلوک سقفی
  اتوماتیک راهنمای خودرو
  مایع لباس شویی (دستی), مایع ظرف شویی, مایع دست شویی
  نایلون برای جلد کردن به جز جلدهای آماده
  نوشیدنی بدست آمده از مالت (بدون الکل), بطری از PET, مالت, دوغ پاستوریزه بدون گاز, آب معدنی طبیعی بدون گاز, دوغ گاز دار

ماشین ها و بارگیرهای باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱

این سامانه حمل بار برای باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین را دارا است. در باربری پاتوقی ماشین متناسب با بار شما به صورت هوشمند بر اساس وزن و حجم بار تعیین می شود و علاوه بر آن شما می توانید از بین ماشین های پیشنهادی سامانه، هر ماشین حمل بار که برای شما مناسب بود را انتخاب کنید. اگر بار سبک باشد می توانید حمل بار خود را با خودروهای سبک باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ مانند نیسان انجام دهید. و اگر حجم و وزن بار شما بالا باشد، خودروهای سنگین این باربری مانند تریلی و کامیون می توانند کار باربری را برای شما انجام دهند. در ادامه شما را با تعدادی از ماشین های باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ آشنا می کنیم:

 1. نیسان
 2. جرثقیلدار
 3. پست
 4. خاور موتورسیکلت بر
 5. خاور چادری بغلدار
 6. خاور معمولی بغلدار
 7. خاور کفی
 8. خاور یخچالدار
 9. خاور مسقف
 10. اطاقدار (خاور)
 11. اطاقدار (بنز ۹۱۱)
 12. کامیونت
 13. ۶ چرخ اطاقدار (تک)
 14. ۶ چرخ مسقف (تک مسقف)
 15. ۶ چرخ یخچالدار
 16. ۶ چرخ کمپرسی
 17. وانت کمپرسی
 18. وانت یخچالدار
 19. بغلدار فلزی
 20. باری چوبی
 21. باری فلزی
 22. ۱۰ چرخ اطاقدار (جفت)
 23. ۱۰ چرخ مسقف
 24. ۱۰چرخ یخچالدار (یخچالدار جفت)
 25. ۱۰ چرخ کمپرسی
 26. ۱۰ چرخ کفی
 27. تریلی لبه دار
 28. تریلی ۴۰ فوت زده
 29. کانتینردار
 30. کفی تیغه
 31. تریلی چادری
 32. تریلی تانکری
 33. تریلی کفی
 34. تریلی ۲۰ فوت زده
 35. تریلی کمپرسی
 36. تریلی یخچالدار
 37. کمپرسی بغلدار
 38. کامیون کشنده
 39. کمرشکن ۵ محور

چنانچه نیاز به مشاوره دارید یا هر سوال دیگری در مورد باربری شهرک صنعتی شوشتر ۱ دارید، مشاورهای ما آماده مشاوره رایگان به شما هستند. ۰۲۱۴۷۷۴۵

همچنین شما می توانید همین حالا بار خود را از طریق سامانه های آنلاین باربری پاتوقی ثبت کنید.

 

1.1/5 - (76 votes)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − four =