باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان

باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان

باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان

باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان از جمله امکانات ویژه ای است که سامانه باربری و حمل بار پاتوقی انجام می دهد. به کمک این سامانه شما به راحتی می توانید بار خود را اعلام کنید. از بین راننده ها، راننده بار خود را انتخاب کنید و به راحتی باربری بار خود را انجام دهید. خدمات باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان به صورت ۲۴ ساعته بوده و شما در هر زمان و هر مکانی فقط از طریق موبایل یا کامپیوتر خود به راحتی می توانید اعلام بار خود را انجام دهید.

باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان به کمک علم روز و سامانه هوشمند پاتوقی، آماده خدمت رسانی در زمینه حمل بار ، اعلام بار و باربری در محدوده شهرک صنعتی آیینه ورزان می باشد. کلیه خدمات باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان دارای بارنامه هستند که این بارنامه می تواند از طرف صاحب بار و یا سامانه پاتوقی ایجاد شود. کلیه این خدمات توسط به روزترین و قدرتمندترین سامانه هوشمند حمل بار – پاتوقی انجام می شود. پاتوقی متخصص باربری شهرک های صنعتی تهران می باشد.

باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان از مبدا استان تهران انجام می شود و تحویل و تخلیه بار در هریک از استان های دیگر یا شهرک های صنعتی دیگر می تواند انجام گردد. باربری پاتوقی با داشتن مشاوره رایگان و مشاورین متخصص آماده پاسخگویی به شما صاحبین بار در زمینه باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان و حمل بار هستند.

مشخصات شهرک صنعتی آیینه ورزان

شهرک صنعتی آیینه ورزان از شهرک های صنعتی استان تهران می باشد که با بیش از ۴۹ واحد صنعتی در آدرس ۳ کیلومتر بعد از گیلاوند – کیلومتر ۶ جاده کیلان – صالح آباد به فعالیت خود ادامه میدهد. در این شهرک صنعتی، کارخانجات مختلفی وجود دارد.  از اولین صنف هایی که در این شهرک صنعتی مشغول به کار شدند، صنایع فلزی، کانی غیر فلزی، غذایی، سلولزی، شیمیایی و خدماتی می باشند. این شهرک صنعتی با توجه به حضور در قلب تپنده کشور، یعنی استان تهران توان باربری و حمل بار زیادی دارد. به همین دلیل از افتخارات پاتوقی است که به عنوان باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان فعالیت خود را در این شهرک صنعتی ،هر چه قوی تر پیش ببرد.

کرایه باربری از شهرک صنعتی آیینه ورزان به شهرستان

همانطور که می دانید، هزینه باربری و حمل بار به عوامل مختلفی از جمله فاصله مبدا و مقصد، نوع بار، نوع بسته بندی بار، وزن بار، ارزش بار، تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار، نوع ماشین و بارگیر، قیمت صافی و … بستگی دارد. بنابراین با توجه به عوامل مختلف برای باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان ، به شما توصیه می کنیم که بار خود را در سامانه باربری پاتوقی ثبت کنید تا کرایه باربری با دقت بالایی برای شما محاسبه شود. همچنین شما می توانید برای ارتباط با کارشناس های باربری پاتوقی با شماره ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید. لازم به ذکر است که باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان با ماشین های مجهز و راننده های متعهد و حرفه ای، ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اگر قصد حمل بار به شهرک صنعتی آیینه ورزان را دارید، همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۷۷۴۵

باربری ارزان شهرک صنعتی آیینه ورزان

اگر به دنبال باربری ارزان هستید، باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان یعنی پاتوقی بهترین گزینه با بهترین قیمت ها برای شما است. پاتوقی که به عنوان ارزان ترین باربری شهر تهران شناخته می شود توانایی این را دارد که بار شما را از شهرک صنعتی آیینه ورزان به تمام نقاط ایران حمل کند. خدمات باربری پاتوقی همان خدماتی است که شما از یک شرکت باربری حرفه ای و با سابقه انتظار دارید. باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان – پاتوقی در خدمت کلیه واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک و سایر مشتریان عزیز  می باشد.

باربری به شهرک صنعتی آیینه ورزان از تهران

شهرک صنعتی آیینه ورزان در مجاورت شهر تهران و درون استان تهران قرار دارد. به همین دلیل طبیعی است که روزانه حجم زیادی از بار از مبدا شهر تهران به شهرک صنعتی آیینه ورزان ارسال شود. باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان با توان بالای خودروهای باربری و ماشین های مجهز در تمام ساعات شبانه روز توانایی این را دارد که کار حمل بار از تهران به شهرک صنعتی آیینه ورزان را انجام دهد. برای باربری از تهران به این شهرک صنعتی ممکن است انواع بار مانند مواد غذایی، فلزات، مواد شیمیایی، انواع سنگ ها و کانی ها و… وجود داشته باشد. باربری پاتوقی تخصص فوق العاده ای در باربری از تهران به شهرستان ها دارد.

باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان با بارنامه معتبر

از امتیازهای ویژه ای که باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان در اختیار صاحبین بار قرار می دهد، بارنامه معتبر می باشد. همانطور که می دانید، بارنامه برای صاحب بار به عنوان سند مالکیت بار شناخته می شود. این بارنامه به صورت سیستمی و اتوماتیک در سامانه باربری پاتوقی ایجاد می شود، به همین دلیل امکان رخ دادن خطاهای انسانی هنگام صدور بارنامه باربری به مراتب کاهش می یابد. چنانچه می خواهید بار خود را بارنامه معتبر توسط باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان حمل کنید، با ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید و یا از سامانه های آنلاین پاتوقی استفاده نمایید.

باربری کالاهای صنعتی از شهرک صنعتی آیینه ورزان

بار صنعتی به نوعی از بار گفته می شود که توسط کارخانه ها و شرکت های صنعتی تولید می شوند. شهرک صنعتی آیینه ورزان دارای تعداد زیادی واحد صنعتی که روزانه تولیدات خود را از اعم از انواع کالاها و محصولات به کمک باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان یعنی سامانه باربری پاتوقی به تهران و شهرستان ارسال می کنند.

حمل بار پاتوقی برای باربری بارهای صنعتی از شهرک صنعتی آیینه ورزان بهترین باربری می باشد.

باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان معمولا چه بارهایی از این مبدا دارد

 • انواع ویتامین، املاح معدنی، مکمل های غذایی به شکل قرص, انواع مکمل دارویی و غذایی انسان به شکل پودر, انواع مکمل دارویی و غذایی انسان به شکل قرص
  محافظ جاده (گاردریل)
  ماست پاستوریزه, شیر پاستوریزه ( بدون مواد شیرین کننده و طعم دهنده و سایر افزودنی ها ), انواع دوغ, خامه پاستوریزه
  انواع برگرها، کباب لقمه و فرآورده های مشابه تهیه شده از گوشت قرمز چرخ شده, سالاد الویه, گوشت گاو تازه بسته بندی شده, گوشت گاو چرخ شده, انواع ناگت، جوجه کباب، شنیسل، بال سوخاری، مرغ سوخاری، کردن بلو و فرآورده های مشابه ازگوشت طیور, گوشت گاو منجمد بسته بندی شده
  هودهای برقی خانگی, انواع اجاق گاز رومیزی, فر گازی (توکار), اجاق گاز فردار
  جعبه پلاستیکی میوه, انواع عصاره گیاهی, انواع اسانس وسایرافزودنیهای موادغذائی (اسانس گیاهی و….)
  سیب زمینی نیمه آماده، منجمد (آماده طبخ), سیب زمینی نیمه آماده، منجمد (آماده طبخ)
  سس گوجه فرنگی (کچاپ), روغن زیتون خام بسته بندی شده, سس فرانسوی, سس مایونز
  درب معمولی از یو پی وی سی, پنجره از پی وی سی
  انواع استیک و فرآورده های مشابه تهیه شده از گوشت قرمز چرخ نشده, انواع برگرها، کباب لقمه و فرآورده های مشابه تهیه شده از گوشت قرمز چرخ شده, انواع ناگت، جوجه کباب، شنیسل، بال سوخاری، مرغ سوخاری، کردن بلو و فرآورده های مشابه ازگوشت طیور, انواع برگرها و فرآورده های مشابه از گوشت طیور
  بسته بندی خشکبار, بسته بندی حبوبات و غلات, بسته بندی چاشنی و ادویه ها
  قطعات ماشین آلات بافندگی
  انواع سردخانه و تجهیزات منجمد کننده, انواع آب سردکن
  انواع قطعات کامپوزیتی
  انواع گلوتن, سایرفراورده های نشاسته ( گلوکز), انواع نشاسته خام
  بدنه فلزی تابلو برق
  اجاق گاز فردار, انواع پین، پیچ و مهره فلزی
  سازه های نمایشگاهی
  اتصالات جوشی معمولی پلی اتیلن, اتصالات جوشی الکتروفیوژن پلی اتیلن
  درب نوشابه(طشتک)
  هودهای برقی خانگی
  چای کیسه ای(بسته بندی دوگرمی), درجه بندی وبسته بندی چای, اسانس چای, بسته بندی قهوه فوری
  انواع ویتامین، املاح معدنی، مکمل های غذایی به شکل کپسول, انواع داروهای دستگاه گوارشی به شکل کپسول نرم, داروهای گیاهی به شکل کپسول نرم, انواع کپسول نرم ضد حساسیت, انواع ویتامین و املاح معدنی به شکل کپسول نرم, انواع پودرهای ویتامین، املاح معدنی و مکمل غذایی
  اسپری واکس بدنه خودرو, حشره کش های خانگی سمی, حشره کش ها (فرموله شده), اسپری داشبورد
  سوسیس ازگوشت گاو, کالباس ازگوشت مرغ, سوسیس ازگوشت مرغ, کالباس ازگوشت گاو, همبرگر
  انواع قرص موثر بر سیستم ایمنی بدن, ژلاتین مودیفاید (محلول)
  سس گوجه فرنگی (کچاپ), انواع کنسرو(ازمواد پخته شده ), کنسروغیرگوشتی نیم پز شده, دفترچه تحریر, انواع شور و ترشیجات، غیر کنسروی (میوه ها و سبزیجات محافظت شده در سرکه و آب نمک), انواع ترشی (میوه ها و سبزیجات محافظت شده در سرکه), سس مایونز, تولید آبغوره و ترشی و آبلیمو
  بسته بندی گوشت ومرغ
  اتصالات جوشی معمولی پلی اتیلن, انواع ماشین آلات برداشت محصولات کشاورزی, اتصالات جوشی الکتروفیوژن پلی اتیلن
  کرکره ای کردن ورق فلزی, تراشکاری, سقف های فلزی فولادی

ماشین ها و بارگیرهای باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان

این سامانه حمل بار برای باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین را دارا است. در باربری پاتوقی ماشین متناسب با بار شما به صورت هوشمند بر اساس وزن و حجم بار تعیین می شود و علاوه بر آن شما می توانید از بین ماشین های پیشنهادی سامانه، هر ماشین حمل بار که برای شما مناسب بود را انتخاب کنید. اگر بار سبک باشد می توانید حمل بار خود را با خودروهای سبک باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان مانند نیسان انجام دهید. و اگر حجم و وزن بار شما بالا باشد، خودروهای سنگین این باربری مانند تریلی و کامیون می توانند کار باربری را برای شما انجام دهند. در ادامه شما را با تعدادی از ماشین های باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان آشنا می کنیم:

 1. نیسان
 2. جرثقیلدار
 3. پست
 4. خاور موتورسیکلت بر
 5. خاور چادری بغلدار
 6. خاور معمولی بغلدار
 7. خاور کفی
 8. خاور یخچالدار
 9. خاور مسقف
 10. اطاقدار (خاور)
 11. اطاقدار (بنز ۹۱۱)
 12. کامیونت
 13. ۶ چرخ اطاقدار (تک)
 14. ۶ چرخ مسقف (تک مسقف)
 15. ۶ چرخ یخچالدار
 16. ۶ چرخ کمپرسی
 17. وانت کمپرسی
 18. وانت یخچالدار
 19. بغلدار فلزی
 20. باری چوبی
 21. باری فلزی
 22. ۱۰ چرخ اطاقدار (جفت)
 23. ۱۰ چرخ مسقف
 24. ۱۰چرخ یخچالدار (یخچالدار جفت)
 25. ۱۰ چرخ کمپرسی
 26. ۱۰ چرخ کفی
 27. تریلی لبه دار
 28. تریلی ۴۰ فوت زده
 29. کانتینردار
 30. کفی تیغه
 31. تریلی چادری
 32. تریلی تانکری
 33. تریلی کفی
 34. تریلی ۲۰ فوت زده
 35. تریلی کمپرسی
 36. تریلی یخچالدار
 37. کمپرسی بغلدار
 38. کامیون کشنده
 39. کمرشکن ۵ محور

چنانچه نیاز به مشاوره دارید یا هر سوال دیگری در مورد باربری شهرک صنعتی آیینه ورزان دارید، مشاورهای ما آماده مشاوره رایگان به شما هستند. ۰۲۱۴۷۷۴۵

همچنین شما می توانید همین حالا بار خود را از طریق سامانه های آنلاین باربری پاتوقی ثبت کنید.

 

1/5 - (268 votes)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 5 =