باربری شهرک صنعتی سالاریه

باربری شهرک صنعتی سالاریه

باربری شهرک صنعتی سالاریه

باربری شهرک صنعتی سالاریه از جمله امکانات ویژه ای است که سامانه باربری و حمل بار پاتوقی انجام می دهد. به کمک این سامانه شما به راحتی می توانید بار خود را اعلام کنید. از بین راننده ها، راننده بار خود را انتخاب کنید و به راحتی باربری بار خود را انجام دهید. خدمات باربری شهرک صنعتی سالاریه به صورت ۲۴ ساعته بوده و شما در هر زمان و هر مکانی فقط از طریق موبایل یا کامپیوتر خود به راحتی می توانید اعلام بار خود را انجام دهید.

باربری شهرک صنعتی سالاریه به کمک علم روز و سامانه هوشمند پاتوقی، آماده خدمت رسانی در زمینه حمل بار ، اعلام بار و باربری در محدوده شهرک صنعتی سالاریه می باشد. کلیه خدمات باربری شهرک صنعتی سالاریه دارای بارنامه هستند که این بارنامه می تواند از طرف صاحب بار و یا سامانه پاتوقی ایجاد شود. کلیه این خدمات توسط به روزترین و قدرتمندترین سامانه هوشمند حمل بار – پاتوقی انجام می شود. پاتوقی متخصص باربری شهرک های صنعتی تهران می باشد.

باربری شهرک صنعتی سالاریه از مبدا استان تهران انجام می شود و تحویل و تخلیه بار در هریک از استان های دیگر یا شهرک های صنعتی دیگر می تواند انجام گردد. باربری پاتوقی با داشتن مشاوره رایگان و مشاورین متخصص آماده پاسخگویی به شما صاحبین بار در زمینه باربری شهرک صنعتی سالاریه و حمل بار هستند.

مشخصات شهرک صنعتی سالاریه

شهرک صنعتی سالاریه از شهرک های صنعتی استان تهران می باشد که با بیش از ۱۳۸ واحد صنعتی در فاصله ۱۲۰ کیلومتری از پایتخت کشور قرار دارد. این شهرک در شهرستان ورامین از استان تهران و در محور تهران-ورامین، جاده آب باریک ۳۵ کیلومتری شهر ورامین به فعالیت خود ادامه میدهد. در این شهرک صنعتی، کارخانجات مختلفی وجود دارد مانند صنایع فلزی، کانی، غیر فلزی، غذایی، برق الکترونیک، نساجی و پوشاک، شمیایی و…  این شهرک صنعتی با توجه به حضور در قلب تپنده کشور، یعنی استان تهران توان باربری و حمل بار زیادی دارد. به همین دلیل از افتخارات پاتوقی است که به عنوان باربری شهرک صنعتی سالاریه فعالیت خود را در این شهرک صنعتی ،هر چه قوی تر پیش ببرد.

کرایه باربری از شهرک صنعتی سالاریه به شهرستان

همانطور که می دانید، هزینه باربری و حمل بار به عوامل مختلفی از جمله فاصله مبدا و مقصد، نوع بار، نوع بسته بندی بار، وزن بار، ارزش بار، تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار، نوع ماشین و بارگیر، قیمت صافی و … بستگی دارد. بنابراین با توجه به عوامل مختلف برای باربری شهرک صنعتی سالاریه ، به شما توصیه می کنیم که بار خود را در سامانه باربری پاتوقی ثبت کنید تا کرایه باربری با دقت بالایی برای شما محاسبه شود. همچنین شما می توانید برای ارتباط با کارشناس های باربری پاتوقی با شماره ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید. لازم به ذکر است که باربری شهرک صنعتی سالاریه با ماشین های مجهز و راننده های متعهد و حرفه ای، ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اگر قصد حمل بار به شهرک صنعتی سالاریه را دارید، همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۷۷۴۵

باربری ارزان شهرک صنعتی سالاریه

اگر به دنبال باربری ارزان هستید، باربری شهرک صنعتی سالاریه یعنی پاتوقی بهترین گزینه با بهترین قیمت ها برای شما است. پاتوقی که به عنوان ارزان ترین باربری شهر تهران شناخته می شود توانایی این را دارد که بار شما را از شهرک صنعتی سالاریه به تمام نقاط ایران حمل کند. خدمات باربری پاتوقی همان خدماتی است که شما از یک شرکت باربری حرفه ای و با سابقه انتظار دارید. باربری شهرک صنعتی سالاریه – پاتوقی در خدمت کلیه واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک و سایر مشتریان عزیز  می باشد.

باربری به شهرک صنعتی سالاریه از تهران

شهرک صنعتی سالاریه در مجاورت شهر تهران و درون استان تهران قرار دارد. به همین دلیل طبیعی است که روزانه حجم زیادی از بار از مبدا شهر تهران به شهرک صنعتی سالاریه ارسال شود. باربری شهرک صنعتی سالاریه با توان بالای خودروهای باربری و ماشین های مجهز در تمام ساعات شبانه روز توانایی این را دارد که کار حمل بار از تهران به شهرک صنعتی سالاریه را انجام دهد. برای باربری از تهران به این شهرک صنعتی ممکن است انواع بار مانند مواد غذایی، فلزات، مواد شیمیایی، انواع سنگ ها و کانی ها و… وجود داشته باشد. باربری پاتوقی تخصص فوق العاده ای در باربری از تهران به شهرستان ها دارد.

باربری شهرک صنعتی سالاریه با بارنامه معتبر

از امتیازهای ویژه ای که باربری شهرک صنعتی سالاریه در اختیار صاحبین بار قرار می دهد، بارنامه معتبر می باشد. همانطور که می دانید، بارنامه برای صاحب بار به عنوان سند مالکیت بار شناخته می شود. این بارنامه به صورت سیستمی و اتوماتیک در سامانه باربری پاتوقی ایجاد می شود، به همین دلیل امکان رخ دادن خطاهای انسانی هنگام صدور بارنامه باربری به مراتب کاهش می یابد. چنانچه می خواهید بار خود را بارنامه معتبر توسط باربری شهرک صنعتی سالاریه حمل کنید، با ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید و یا از سامانه های آنلاین پاتوقی استفاده نمایید.

باربری کالاهای صنعتی از شهرک صنعتی سالاریه

بار صنعتی به نوعی از بار گفته می شود که توسط کارخانه ها و شرکت های صنعتی تولید می شوند. شهرک صنعتی سالاریه دارای تعداد زیادی واحد صنعتی که روزانه تولیدات خود را از اعم از انواع کالاها و محصولات به کمک باربری شهرک صنعتی سالاریه یعنی سامانه باربری پاتوقی به تهران و شهرستان ارسال می کنند.

حمل بار پاتوقی برای باربری بارهای صنعتی از شهرک صنعتی سالاریه بهترین باربری می باشد.

باربری شهرک صنعتی سالاریه معمولا چه بارهایی از این مبدا دارد

 •   پروتئین تک سلولی ومکمل غذایی دام, انبارداری و نگهداری مواد غذایی در مخازن نگهداری آن
  خرده فروشی مصالح ساختمانی
  شمش سرب, شمش سرب از ضایعات
  روغن کرچک, روغن خام هسته انار, روغن تصفیه نشده از لاشه شتر مرغ, روغن مایع کنجد, روغن خام سبوس, روغن خام هسته انگور, روغن خام گردو, روغن خام بادام زمینی بسته بندی نشده, روغن خام زیتون(بکر), روغن خام سیر, انواع روغن گیاهی گرید دارویی, روغن خام کتان, روغن خام هسته خرما, روغن خام دانه کدو, بسته بندی انواع روغن ها و چربی های گیاهی و حیوانی, روغن جوجوبا, داروهای گیاهی به شکل روغن, روغن خام سیاه دانه, روغن خام خارمریم, روغن خام بادام, روغن خام فندق, روغن خام پسته, روغن خام نارگیل بسته بندی نشده
  پودر خون حاصل از کشتارگاه طیور(خوراک حیوان), تولید پودر گوشت طیورحاصل از کشتارگاه طیور(خوراک حیوان), پودرماهی(خوراکی)
  کلرور فریک, ماستیک آسفالت, رنگ ساختمانی از پسماند رنگ, رنگ خودرو از پسماند رنگ
  انواع شکلات, انواع دراژه که توسط باربری شهرک صنعتی سالاریه حمل می شوند.
  نوشابه با طعم شاتوتی, بسته بندی آب ژاول, فرآورده یخی خوراکی, انواع بطری پلاستیکی, دوغ گاز دار
  ابمیوه ازکنسانتره, فرآورده یخی خوراکی
  لوله تک جداره گاز از پلی اتیلن, لوله تک جداره آب با قطر کمتر از ۴۰۰ میلی متر از پلی اتیلن, لوله تک جداره آب با قطر کمتر از ۶۳۰ میلی متر از پلی اتیلن, لوله تک جداره آب با قطر بیشتر از ۶۳۰ میلی متر و حداکثر۱۶۰۰ میلی متر از پلی اتیلن, لوله تک جداره آب با قطر کمتر از ۲۵۰ میلی متر از پلی اتیلن, لوله دو جداره (کروگیت) فاضلاب از پلی اتیلن, لوله دو جداره (اسپیرال) فاضلاب از پلی اتیلن
  تولید و فروش انواع لوازم قالی بافی و خامه قالی
  انواع لاک ناخن, حالت دهنده مو (ژل مو), ژل ویتامینه, لوسیون فر کننده, درخشان کننده موی سر, لوسیون صاف کننده مو, موس مو, انواع ویتامین، املاح معدنی، مکمل های غذایی به شکل پماد، کرم و ژل, رنگ مو (گیاهی), انواع شامپوها, بی رنگ کننده مو, عطر, روغن موی سر, بسته بندی مواد رنگ بر و رنگ کننده مو, درخشان کننده موی سر, سرم مو, رنگ مو (شیمیائی)
  داروهای گیاهی به شکل کپسول, انواع ویتامین، املاح معدنی، مکمل های غذایی به شکل کپسول
  پودر استخوان حاصل از کشتارگاه دام (خوراک حیوان)
  پارچه گردباف, پیراهن زنانه و دخترانه, شال و روسری، تاری پودی، دوخته شده, تی شرت زنانه, بلوز مردانه و پسرانه, کت و شلوار مردانه و پسرانه, تی شرت مردانه, رنگرزی، چاپ و تکمیل پوشاک
  فرومولیبدن, اکسید مولیبدن
  رنگرزی الیاف و نخ پلی استر, انواع نخ دوخت ریسیده شده, انواع نخ فانتزی, انواع نخ دوخت فیلامنتی
  ریسندگی سیستم چرخانه ای (اپن اند)
  محصولات بتنی غیر مسلح از بتن سبک فوم دار, بلوک دیواری بتنی غیر مسلح, بهبود دهنده قیر
  چرم دباغی شده, چرم سبک که از طریق سامانه هوشمند حمل و باربری شهرک صنعتی سالاریه حمل بار می شوند
  پروتز دست و پا, پروتز ستون فقرات, پروتز شانه, تثبیت کننده خارجی استخوان سیستم الیزارف, پیچ و پلاک ارتوپدی, پروتز زانو
  شستشوی ابریشم طبیعی
  بسته بندی قند و شکر, نوشیدنی های بر پایه لبنیات, طعم دهی و بسته بندی چای سبز کیسه ای, بسته بندی حبوبات و غلات
  سفره کاغذی, فویل آلومینیومی غیر آلیاژی تا ضخامت ۰.۲ میلی متر, پودر پوست میوه های آجیلی
  نرمال بوتیل استات, ایزو بوتیل استات, انواع رنگ ها و پوشش های ساختمانی پایه آلکیدی حلالی (روغنی), رنگ ها و پوشش های ترافیک گرم یک جزئی, رنگ ها و پوشش های ساختمانی امولسیونی (پایه آبی), رنگ ها و پوشش های ترافیک سرد دو جزئی, تینرهای نیترو سلولزی (تینر فوری), متیل استات, تینر رنگ های کوره ای, تینر روغنی (ساختمانی), اتیل استات, تینر روغنی (ساختمانی), دی متوکسی متان (متیلان)
  سس سالاد
  سیم بکسل: این محصول نیز مانند سایر محصولات این شهرک، توسط باربری شهرک صنعتی سالاریه حمل می شود
  انواع شامپوها, مایع دست شویی, فرآورده های بهداشتی برای اصلاح صورت و نظافت بدن
  دوغ بدون گاز, خیار شور، غیر کنسروی
  انواع کیف و ساک دستی, انواع کیف و چمدان, انواع کیف و چمدان
  شان جراحی, گان, روکش های مخصوص اتاق عمل
  انواع ترشی (میوه ها و سبزیجات محافظت شده در سرکه)
  مواد افزودنی بر پایه اکریلیک (ضد ته نشین کننده ، تسریع کننده)
  وت بلو سنگین, محصول ۱
  شیره خرما, شکلات خرما, بسته بندی خرما, قند و شربت از خرما, پودر هسته خرما
  پوست دباغی شده خزدار(شرلینگ)
  پوستهای دباغی شده(سالامبور)
  دوغ گاز دار, انواع آب میوه از میوه تازه, نوشابه با طعم کولا, نوشیدنی مالت با افزودنی (ماءالشعیر طعم دار)
  سماورنفتی
  محصولات لاستیکی بهداشتی, مایع جرم گیر
  چرم سنگین گاوی, چرم دباغی شده
  پشم شویی، چربی گیری, چرم دباغی شده
  نیروگاه خورشیدی
  انواع شامپوها, انواع پودرهای پاک کننده, مایع پاک کننده سطوح لعاب دار, مایع دست شویی
  میز و نیمکت فایبرگلاس
  محصولات لاستیکی بهداشتی, شامپو همراه با عصاره گیاهی, مایع ظرف شویی, انواع شامپوها
  کود معدنی میکرونیزه, کود های کامل یا ماکرو )NPK), کود آهن آلی
  کربور سیلیس
  شستشوی مووکرک
  موادمصنوعی مورداستفاده دردباغی
  بتونیر
  تکمیل منسوجات
  مقاطع فلزی
  واکس چرم (نرم کننده چرم)
  موادمصنوعی مورداستفاده دردباغی, انواع فلزات قیمتی پوشش داده شده
  اجاق های ماکروویو خانگی, اجاق گاز فردار, هودهای برقی خانگی, اجاق گاز کابین دار
  کود سوپر فسفات ساده, سولفور سدیم, اوره با پوشش گوگردی, سولفات آمونیوم, کود های کامل یا ماکرو )NPK), کود سوپر فسفات تریپل
  سولفات سدیم, سولفات پتاسیم, اسید سولفوریک اولئوم, بسته بندی اسیدها, سولفات آلومینیوم
  پودر استخوان حاصل از کشتارگاه دام (خوراک حیوان), انواع پودرهای آماده و غذاهای آماده و نیمه آماده از گوشت قرمز
  کاتالیست آلومینا کربن پولکی پوشش داده شده با نمک یا کمپلکس فلزات گرانبها
  هیدروکربن های سبک حاصل از بلندینگ (عاری از هرگونه فرآورده یارانه ای), گریس پایه سیلیکون, مواد افزودنی انواع روغن, روغن دنده تصفیه مجدد, گریس پایه کلسیم, سایر روغنهای صنعتی تصفیه مجدد طبقه بندی نشده در جای دیگر, گریس پایه لیتیم, گریس پایه سدیم, بالابرنده اکتان سوخت (فاقد بنزین، نفت سفید، گازوییل و نفت کوره), گریس پایه بنتون, روغن انتقال قدرت تصفیه مجدد, گریس پایه کلسیم کمپلکس, ضد یخ, ضد یخ بتن, گریس پایه آلومینیوم کمپلکس, روغن موتور تصفیه مجدد, گریس پایه آلومینیوم, روغن کشش
  مایع شستشوی فرش و موکت, مایع لوله بازکن, شامپو همراه با عصاره گیاهی, بسته بندی مواد شوینده و پاک کننده
  محصولات لبنی طبقه بندی نشده درجای دیگر
  پلکان برقی, سازه فولادی پارکینگ مکانیزه
  دستمال کاغذی جعبه ای, دستمال بهداشتی ترموباند
  خوراک اماده دام, پودراستخوان
  اسید بوریک, کروماتها و بی کروماتها, سولفات منیزیم
  شستشوی ابریشم طبیعی
  شوینده های صنعت چرمسازی
  انواع شیر استریلیزه, انواع شیر استریلیزه, فرآوری و بسته بندی پنیر, فرآوری و بسته بندی پنیر, شیر پاستوریزه, انواع پنیر, خامه طعم دارنیم چرب ( سبک) استریلیزه
  کیسه پلی پروپیلن بافته شده لمینیت شده
  عصای معمولی, عصای تلسکوپی نابینایان, تخت بستری یک شکن هیدرولیکی, عصای معمولی, تخت بستری نوزاد, عصای زیر بغل, تخت بستری یک شکن مکانیکی, تخت معاینه و درمان قابل تنظیم, تخت بستری اطفال, صندلی چرخ دار تاشو
  اسید بوریک
  انواع مکمل خوراک دام، طیور و آبزیان, تولید پودر گوشت طیورحاصل از کشتارگاه طیور(خوراک حیوان), پودر ماهی قابل مصرف برای خوراک دام، طیور و آبزیان
  تینرهای نیترو سلولزی (تینر فوری), تینر رنگ های کوره ای, تینر روغنی (ساختمانی), روغن الیف( ساختمانی), پلی ایزو بوتیلن, متیل استات

ماشین ها و بارگیرهای باربری شهرک صنعتی سالاریه

این سامانه حمل بار برای باربری شهرک صنعتی سالاریه انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین را دارا است. در باربری پاتوقی ماشین متناسب با بار شما به صورت هوشمند بر اساس وزن و حجم بار تعیین می شود و علاوه بر آن شما می توانید از بین ماشین های پیشنهادی سامانه، هر ماشین حمل بار که برای شما مناسب بود را انتخاب کنید. اگر بار سبک باشد می توانید حمل بار خود را با خودروهای سبک باربری شهرک صنعتی سالاریه مانند نیسان انجام دهید. و اگر حجم و وزن بار شما بالا باشد، خودروهای سنگین این باربری مانند تریلی و کامیون می توانند کار باربری را برای شما انجام دهند. در ادامه شما را با تعدادی از ماشین های باربری شهرک صنعتی سالاریه آشنا می کنیم:

 1. نیسان
 2. جرثقیلدار
 3. پست
 4. خاور موتورسیکلت بر
 5. خاور چادری بغلدار
 6. خاور معمولی بغلدار
 7. خاور کفی
 8. خاور یخچالدار
 9. خاور مسقف
 10. اطاقدار (خاور)
 11. اطاقدار (بنز ۹۱۱)
 12. کامیونت
 13. ۶ چرخ اطاقدار (تک)
 14. ۶ چرخ مسقف (تک مسقف)
 15. ۶ چرخ یخچالدار
 16. ۶ چرخ کمپرسی
 17. وانت کمپرسی
 18. وانت یخچالدار
 19. بغلدار فلزی
 20. باری چوبی
 21. باری فلزی
 22. ۱۰ چرخ اطاقدار (جفت)
 23. ۱۰ چرخ مسقف
 24. ۱۰چرخ یخچالدار (یخچالدار جفت)
 25. ۱۰ چرخ کمپرسی
 26. ۱۰ چرخ کفی
 27. تریلی لبه دار
 28. تریلی ۴۰ فوت زده
 29. کانتینردار
 30. کفی تیغه
 31. تریلی چادری
 32. تریلی تانکری
 33. تریلی کفی
 34. تریلی ۲۰ فوت زده
 35. تریلی کمپرسی
 36. تریلی یخچالدار
 37. کمپرسی بغلدار
 38. کامیون کشنده
 39. کمرشکن ۵ محور

چنانچه نیاز به مشاوره دارید یا هر سوال دیگری در مورد باربری شهرک صنعتی سالاریه دارید، مشاورهای ما آماده مشاوره رایگان به شما هستند. ۰۲۱۴۷۷۴۵

همچنین شما می توانید همین حالا بار خود را از طریق سامانه های آنلاین باربری پاتوقی ثبت کنید.

 

1.1/5 - (134 votes)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + thirteen =