باربری شهرک صنعتی فیروزکوه

باربری شهرک صنعتی فیروزکوه

باربری شهرک صنعتی فیروزکوه

باربری شهرک صنعتی فیروزکوه از جمله امکانات ویژه ای است که سامانه باربری و حمل بار پاتوقی انجام می دهد. به کمک این سامانه شما به راحتی می توانید بار خود را اعلام کنید. از بین راننده ها، راننده بار خود را انتخاب کنید و به راحتی باربری بار خود را انجام دهید. خدمات باربری شهرک صنعتی فیروزکوه به صورت ۲۴ ساعته بوده و شما در هر زمان و هر مکانی فقط از طریق موبایل یا کامپیوتر خود به راحتی می توانید اعلام بار خود را انجام دهید.

باربری شهرک صنعتی فیروزکوه به کمک علم روز و سامانه هوشمند پاتوقی، آماده خدمت رسانی در زمینه حمل بار ، اعلام بار و باربری در محدوده شهرک صنعتی فیروزکوه می باشد. کلیه خدمات باربری شهرک صنعتی فیروزکوه دارای بارنامه هستند که این بارنامه می تواند از طرف صاحب بار و یا سامانه پاتوقی ایجاد شود. کلیه این خدمات توسط به روزترین و قدرتمندترین سامانه هوشمند حمل بار – پاتوقی انجام می شود. پاتوقی متخصص باربری شهرک های صنعتی تهران می باشد.

باربری شهرک صنعتی فیروزکوه از مبدا استان تهران انجام می شود و تحویل و تخلیه بار در هریک از استان های دیگر یا شهرک های صنعتی دیگر می تواند انجام گردد. باربری پاتوقی با داشتن مشاوره رایگان و مشاورین متخصص آماده پاسخگویی به شما صاحبین بار در زمینه باربری شهرک صنعتی فیروزکوه و حمل بار هستند.

مشخصات شهرک صنعتی فیروزکوه

شهرک صنعتی فیروزکوه از شهرک های صنعتی استان تهران می باشد که با بیش از ۵۳ واحد صنعتی در شهرستان فیروزکوه از استان تهران و در محور تهران – فیروزکوه، ۵ کیلومتر بعد از شهر فیروزکوه و با فاصله ۱۲۵ کیلومتری از شهر تهران به فعالیت خود ادامه میدهد. در این شهرک صنعتی، کارخانجات مختلفی وجود دارد.  از اولین صنف هایی که در این شهرک صنعتی مشغول به کار شدند، کارخانجات شیمیایی و فلزی می باشد. این شهرک صنعتی با توجه به حضور در قلب تپنده کشور، یعنی استان تهران توان باربری و حمل بار زیادی دارد. به همین دلیل از افتخارات پاتوقی است که به عنوان باربری شهرک صنعتی فیروزکوه فعالیت خود را در این شهرک صنعتی ،هر چه قوی تر پیش ببرد.

کرایه باربری از شهرک صنعتی فیروزکوه به شهرستان

همانطور که می دانید، هزینه باربری و حمل بار به عوامل مختلفی از جمله فاصله مبدا و مقصد، نوع بار، نوع بسته بندی بار، وزن بار، ارزش بار، تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار، نوع ماشین و بارگیر، قیمت صافی و … بستگی دارد. بنابراین با توجه به عوامل مختلف برای باربری شهرک صنعتی فیروزکوه ، به شما توصیه می کنیم که بار خود را در سامانه باربری پاتوقی ثبت کنید تا کرایه باربری با دقت بالایی برای شما محاسبه شود. همچنین شما می توانید برای ارتباط با کارشناس های باربری پاتوقی با شماره ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید. لازم به ذکر است که باربری شهرک صنعتی فیروزکوه با ماشین های مجهز و راننده های متعهد و حرفه ای، ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اگر قصد حمل بار به شهرک صنعتی فیروزکوه را دارید، همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۷۷۴۵

باربری ارزان شهرک صنعتی فیروزکوه

اگر به دنبال باربری ارزان هستید، باربری شهرک صنعتی فیروزکوه یعنی پاتوقی بهترین گزینه با بهترین قیمت ها برای شما است. پاتوقی که به عنوان ارزان ترین باربری شهر تهران شناخته می شود توانایی این را دارد که بار شما را از شهرک صنعتی فیروزکوه به تمام نقاط ایران حمل کند. خدمات باربری پاتوقی همان خدماتی است که شما از یک شرکت باربری حرفه ای و با سابقه انتظار دارید. باربری شهرک صنعتی فیروزکوه – پاتوقی در خدمت کلیه واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک و سایر مشتریان عزیز  می باشد.

باربری به شهرک صنعتی فیروزکوه از تهران

شهرک صنعتی فیروزکوه در مجاورت شهر تهران و درون استان تهران قرار دارد. به همین دلیل طبیعی است که روزانه حجم زیادی از بار از مبدا شهر تهران به شهرک صنعتی فیروزکوه ارسال شود. باربری شهرک صنعتی فیروزکوه با توان بالای خودروهای باربری و ماشین های مجهز در تمام ساعات شبانه روز توانایی این را دارد که کار حمل بار از تهران به شهرک صنعتی فیروزکوه را انجام دهد. برای باربری از تهران به این شهرک صنعتی ممکن است انواع بار مانند مواد غذایی، فلزات، مواد شیمیایی، انواع سنگ ها و کانی ها و… وجود داشته باشد. باربری پاتوقی تخصص فوق العاده ای در باربری از تهران به شهرستان ها دارد.

باربری شهرک صنعتی فیروزکوه با بارنامه معتبر

از امتیازهای ویژه ای که باربری شهرک صنعتی فیروزکوه در اختیار صاحبین بار قرار می دهد، بارنامه معتبر می باشد. همانطور که می دانید، بارنامه برای صاحب بار به عنوان سند مالکیت بار شناخته می شود. این بارنامه به صورت سیستمی و اتوماتیک در سامانه باربری پاتوقی ایجاد می شود، به همین دلیل امکان رخ دادن خطاهای انسانی هنگام صدور بارنامه باربری به مراتب کاهش می یابد. چنانچه می خواهید بار خود را بارنامه معتبر توسط باربری شهرک صنعتی فیروزکوه حمل کنید، با ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید و یا از سامانه های آنلاین پاتوقی استفاده نمایید.

باربری کالاهای صنعتی از شهرک صنعتی فیروزکوه

بار صنعتی به نوعی از بار گفته می شود که توسط کارخانه ها و شرکت های صنعتی تولید می شوند. شهرک صنعتی فیروزکوه دارای تعداد زیادی واحد صنعتی که روزانه تولیدات خود را از اعم از انواع کالاها و محصولات به کمک باربری شهرک صنعتی فیروزکوه یعنی سامانه باربری پاتوقی به تهران و شهرستان ارسال می کنند.

حمل بار پاتوقی برای باربری بارهای صنعتی از شهرک صنعتی فیروزکوه بهترین باربری می باشد.

باربری شهرک صنعتی فیروزکوه معمولا چه بارهایی از این مبدا دارد

 • انواع صفحه ها و ورق ها از پلی اورتان, خدمات ساخت انواع قطعات پلاستیکی
  انواع نوشیدنی میوه ای (دارای کنسانتره میوه)
  انواع صندلی
  شاخ وبرگ مصنوعی
  انواع عصاره (بنیان) نوشیدنی های بدون گاز غیر الکلی, نوشابه گازدار کم کالری, نوشابه گازدار طعم دار بدون رنگ, انواع نوشابه بر پایه عرقیات گیاهی, نوشابه گازدار میوه ای, نوشابه گازدار بدون قند, نوشابه تخمیری بر پایه میوه جات, نوشابه چای سرد, نوشابه گازدار سبک, عصاره (بنیان) نوشابه سیاه کولا، گاز دار غیر الکلی, نوشیدنی بدست آمده از مالت (بدون الکل), نوشابه گازدار طعم دار رنگی, نوشابه گاز دار ورزشی, انواع نوشیدنی غیر تخمیری شیری- میوه ای, نوشابه گاز دار سیاه, عصاره (بنیان) نوشابه میوه ای، گازدار غیر الکلی(به جز بنیان پرتقالی), نوشابه گاز دار بدون طعم و رنگ, انواع آب میوه غیر مرکبات طبیعی( یا تهیه شده از کنسانتره طبیعی), انواع آب میوه مرکبات از میوه تازه (تولید شده از کنسانتره نمی باشد), نوشیدنی میوه ای گازدار (دارای کنسانتره میوه), انواع دوغ پاستوریزه, انواع آب میوه طبیعی از مرکبات( یا تهیه شده از کنسانتره طبیعی), نوشیدنی تخمیری بر پایه هویج, انواع آب میوه غیر مرکبات از میوه تازه (تولید شده از کنسانتره نمی باشد), نوشیدنی میوه ای بدون گاز (دارای کنسانتره میوه), انواع ماست نوشیدنی
  بلوک دیواری, تیرچه بتنی مسلح پیش ساخته
  سیم ظرفشوئی, اسکاچ
  انواع لوله واتصالات پلاستیکی, لوله پلی اتیلن دوجداره, انواع ورقهای پلاستیکی
  بالابرهای ساختمانی, بتونیر
  انواع سس, انواع سرکه, انواع ترشی (میوه ها و سبزیجات محافظت شده در سرکه), رب انار
  کیلومترشمارخودرو, سرعت سنج خودرو, سنسور آر وی جی
  سایرانواع مبلمان طبقه بندی نشده درجای دیگر, انواع وسایل نظافت و تزئینات ساختمان
  رنگدانه های آماده معدنی
  کود چند عنصره آلی حاوی ریز مغذی, ورمی کمپوست حیوانی, محلول شوینده و ضدعفونی کننده سبزیجات و میوه جات, حشره کش های خانگی غیر سمی, انواع آفت کش ارگانیک غیر بیولوژیک, ورمی کمپوست گیاهی, کمپوست گیاهی غنی شده, ضدعفونی کننده و گندزدای مورد استفاده در کشاورزی
  انواع نوار منسوج
  کیسه پلی اتیلن بافته شده, کیسه پلی اتیلن بافته شده, بطری از PET
  محصول ۲, شربت نوشابه رنگی غیر الکلی
  انواع واشر آلات و حلقه های لاستیکی صنعتی و خانگی, لرزه گیرهای لاستیکی صنعتی, ضربه گیر لاستیکی صنعتی
  نوشیدنی میوه ای بدون گاز (دارای کنسانتره میوه), محصول۱, انواع ماست پاستوریزه, دوغ گاز دار, نوشابه گازدار میوه ای, دوغ بدون گاز, انواع آب میوه غیر مرکبات طبیعی( یا تهیه شده از کنسانتره طبیعی), انواع آب میوه طبیعی از مرکبات( یا تهیه شده از کنسانتره طبیعی), نوشیدنی میوه ای گازدار (دارای کنسانتره میوه), خامه قنادی شیرین شده, نوشیدنی بدست آمده از مالت (بدون الکل), دوغ گاز دار, دوغ بدون گاز
  تونیک مو, فرآورده های بهداشتی برای اصلاح صورت و نظافت بدن, انواع شامپوها, محصولات بهداشتی محافظت پوست
  انواع رنگ, بتونه درزگیر بر پایه گچ, انواع پوشش ها و رنگ های صنعتی سطوح فلزی, تینر روغنی
  ورق و صفحه ازفوم پلی استایرن انبساطی, پلی استایرن قابل انبساط EPS, پانل ساختمانی با فوم پلی استایرن, پانل از پلی استایرن, ورق و صفحه از پلی استایرن انبساطی – بلوک غیر سازه ای (غیر ساختمانی)
  خمیرکاغذجهت پوشک و نواربهداشتی ازلینترپنبه
  کودکامل
  جعبه فیوز فلزی, جعبه فیوز خودرو
  قندحبه ازشکر, تصفیه شکر
  اتصالات وتجهیزات ابیاری تحت فشارقطره ای
  مواد شیمیایی تعلیق شکن, انواع رسوب گیر
  فرم دهی انواع فلزات بروش کشیدن, توری مفتولی جوشی فولادی
  قطعات پلاستیکی تزریقی, اسپری های خوشبوکننده بدن, اسپری های خوشبوکننده محیط
  کفپوش و دیوارپوش چوبی فاق و زبانه دار, انواع پارکت های چوبی, چوب اشباع شده(اشباع چوب), کابینت چوبی, روکش کردن چوب
  لوله تک جداره آب با قطر کمتر از ۴۰۰ میلی متر از پلی اتیلن, لوله تک جداره آب با قطر کمتر از ۲۵۰ میلی متر از پلی اتیلن, لوله معمولی آب از پلی پروپیلن, لوله معمولی آب از پلی پروپیلن, لوله تک جداره گاز از پلی اتیلن
  کابین سونای چوبی, کابین سونای چوبی, درب چوبی کابینت
  انواع کرم های ارایشی وبهداشتی, حشره کش محفظه ای (خمیری )
  کت وشلوار
  انواع آدامس (برپایه صمغ طبیعی), انواع آدامس( بر پایه صمغ مصنوعی), انواع شیرینی آردی
  فیلم از پی وی سی نرم شیرینک, پانل ساختمانی با فوم پلی استایرن

ماشین ها و بارگیرهای باربری شهرک صنعتی فیروزکوه

این سامانه حمل بار برای باربری شهرک صنعتی فیروزکوه انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین را دارا است. در باربری پاتوقی ماشین متناسب با بار شما به صورت هوشمند بر اساس وزن و حجم بار تعیین می شود و علاوه بر آن شما می توانید از بین ماشین های پیشنهادی سامانه، هر ماشین حمل بار که برای شما مناسب بود را انتخاب کنید. اگر بار سبک باشد می توانید حمل بار خود را با خودروهای سبک باربری شهرک صنعتی فیروزکوه مانند نیسان انجام دهید. و اگر حجم و وزن بار شما بالا باشد، خودروهای سنگین این باربری مانند تریلی و کامیون می توانند کار باربری را برای شما انجام دهند. در ادامه شما را با تعدادی از ماشین های باربری شهرک صنعتی فیروزکوه آشنا می کنیم:

 1. نیسان
 2. جرثقیلدار
 3. پست
 4. خاور موتورسیکلت بر
 5. خاور چادری بغلدار
 6. خاور معمولی بغلدار
 7. خاور کفی
 8. خاور یخچالدار
 9. خاور مسقف
 10. اطاقدار (خاور)
 11. اطاقدار (بنز ۹۱۱)
 12. کامیونت
 13. ۶ چرخ اطاقدار (تک)
 14. ۶ چرخ مسقف (تک مسقف)
 15. ۶ چرخ یخچالدار
 16. ۶ چرخ کمپرسی
 17. وانت کمپرسی
 18. وانت یخچالدار
 19. بغلدار فلزی
 20. باری چوبی
 21. باری فلزی
 22. ۱۰ چرخ اطاقدار (جفت)
 23. ۱۰ چرخ مسقف
 24. ۱۰چرخ یخچالدار (یخچالدار جفت)
 25. ۱۰ چرخ کمپرسی
 26. ۱۰ چرخ کفی
 27. تریلی لبه دار
 28. تریلی ۴۰ فوت زده
 29. کانتینردار
 30. کفی تیغه
 31. تریلی چادری
 32. تریلی تانکری
 33. تریلی کفی
 34. تریلی ۲۰ فوت زده
 35. تریلی کمپرسی
 36. تریلی یخچالدار
 37. کمپرسی بغلدار
 38. کامیون کشنده
 39. کمرشکن ۵ محور

چنانچه نیاز به مشاوره دارید یا هر سوال دیگری در مورد باربری شهرک صنعتی فیروزکوه دارید، مشاورهای ما آماده مشاوره رایگان به شما هستند. ۰۲۱۴۷۷۴۵

همچنین شما می توانید همین حالا بار خود را از طریق سامانه های آنلاین باربری پاتوقی ثبت کنید.

 

Rate this post

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + five =