باربری شهرک صنعتی قرچک

باربری شهرک صنعتی قرچک

باربری شهرک صنعتی قرچک

باربری شهرک صنعتی قرچک از جمله امکانات ویژه ای است که سامانه باربری و حمل بار پاتوقی انجام می دهد. به کمک این سامانه شما به راحتی می توانید بار خود را اعلام کنید. از بین راننده ها، راننده بار خود را انتخاب کنید و به راحتی باربری بار خود را انجام دهید. خدمات باربری شهرک صنعتی قرچک به صورت ۲۴ ساعته بوده و شما در هر زمان و هر مکانی فقط از طریق موبایل یا کامپیوتر خود به راحتی می توانید اعلام بار خود را انجام دهید.

باربری شهرک صنعتی قرچک به کمک علم روز و سامانه هوشمند پاتوقی، آماده خدمت رسانی در زمینه حمل بار ، اعلام بار و باربری در محدوده شهرک صنعتی قرچک می باشد. کلیه خدمات باربری شهرک صنعتی قرچک دارای بارنامه هستند که این بارنامه می تواند از طرف صاحب بار و یا سامانه پاتوقی ایجاد شود. کلیه این خدمات توسط به روزترین و قدرتمندترین سامانه هوشمند حمل بار – پاتوقی انجام می شود. پاتوقی متخصص باربری شهرک های صنعتی تهران می باشد.

باربری شهرک صنعتی قرچک از مبدا استان تهران انجام می شود و تحویل و تخلیه بار در هریک از استان های دیگر یا شهرک های صنعتی دیگر می تواند انجام گردد. باربری پاتوقی با داشتن مشاوره رایگان و مشاورین متخصص آماده پاسخگویی به شما صاحبین بار در زمینه باربری شهرک صنعتی قرچک و حمل بار هستند.

مشخصات شهرک صنعتی قرچک

شهرک صنعتی قرچک از شهرک های صنعتی استان تهران می باشد که با بیش از ۷۴ واحد صنعتی در شهرستان ورامین از استان تهران و در اطراف قرچک، کمربندی جنوبی بعد از کارخانه آجر ثبات به فعالیت خود ادامه میدهد. در این شهرک صنعتی، کارخانجات مختلفی وجود دارد.  از اولین صنف هایی که در این شهرک صنعتی مشغول به کار شدند، صنایع فلزی، غیرفلزی، سلولزی، نساجی، شیمیایی، برق و غذایی می باشند. این شهرک صنعتی با توجه به حضور در قلب تپنده کشور، یعنی استان تهران توان باربری و حمل بار زیادی دارد. به همین دلیل از افتخارات پاتوقی است که به عنوان باربری شهرک صنعتی قرچک فعالیت خود را در این شهرک صنعتی ،هر چه قوی تر پیش ببرد.

کرایه باربری از شهرک صنعتی قرچک به شهرستان

همانطور که می دانید، هزینه باربری و حمل بار به عوامل مختلفی از جمله فاصله مبدا و مقصد، نوع بار، نوع بسته بندی بار، وزن بار، ارزش بار، تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار، نوع ماشین و بارگیر، قیمت صافی و … بستگی دارد. بنابراین با توجه به عوامل مختلف برای باربری شهرک صنعتی قرچک ، به شما توصیه می کنیم که بار خود را در سامانه باربری پاتوقی ثبت کنید تا کرایه باربری با دقت بالایی برای شما محاسبه شود. همچنین شما می توانید برای ارتباط با کارشناس های باربری پاتوقی با شماره ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید. لازم به ذکر است که باربری شهرک صنعتی قرچک با ماشین های مجهز و راننده های متعهد و حرفه ای، ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اگر قصد حمل بار به شهرک صنعتی قرچک را دارید، همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۷۷۴۵

باربری ارزان شهرک صنعتی قرچک

اگر به دنبال باربری ارزان هستید، باربری شهرک صنعتی قرچک یعنی پاتوقی بهترین گزینه با بهترین قیمت ها برای شما است. پاتوقی که به عنوان ارزان ترین باربری شهر تهران شناخته می شود توانایی این را دارد که بار شما را از شهرک صنعتی قرچک به تمام نقاط ایران حمل کند. خدمات باربری پاتوقی همان خدماتی است که شما از یک شرکت باربری حرفه ای و با سابقه انتظار دارید. باربری شهرک صنعتی قرچک – پاتوقی در خدمت کلیه واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک و سایر مشتریان عزیز  می باشد.

باربری به شهرک صنعتی قرچک از تهران

شهرک صنعتی قرچک در مجاورت شهر تهران و درون استان تهران قرار دارد. به همین دلیل طبیعی است که روزانه حجم زیادی از بار از مبدا شهر تهران به شهرک صنعتی قرچک ارسال شود. باربری شهرک صنعتی قرچک با توان بالای خودروهای باربری و ماشین های مجهز در تمام ساعات شبانه روز توانایی این را دارد که کار حمل بار از تهران به شهرک صنعتی قرچک را انجام دهد. برای باربری از تهران به این شهرک صنعتی ممکن است انواع بار مانند مواد غذایی، فلزات، مواد شیمیایی، انواع سنگ ها و کانی ها و… وجود داشته باشد. باربری پاتوقی تخصص فوق العاده ای در باربری از تهران به شهرستان ها دارد.

باربری شهرک صنعتی قرچک با بارنامه معتبر

از امتیازهای ویژه ای که باربری شهرک صنعتی قرچک در اختیار صاحبین بار قرار می دهد، بارنامه معتبر می باشد. همانطور که می دانید، بارنامه برای صاحب بار به عنوان سند مالکیت بار شناخته می شود. این بارنامه به صورت سیستمی و اتوماتیک در سامانه باربری پاتوقی ایجاد می شود، به همین دلیل امکان رخ دادن خطاهای انسانی هنگام صدور بارنامه باربری به مراتب کاهش می یابد. چنانچه می خواهید بار خود را بارنامه معتبر توسط باربری شهرک صنعتی قرچک حمل کنید، با ۰۲۱۴۷۷۴۵ تماس بگیرید و یا از سامانه های آنلاین پاتوقی استفاده نمایید.

باربری کالاهای صنعتی از شهرک صنعتی قرچک

بار صنعتی به نوعی از بار گفته می شود که توسط کارخانه ها و شرکت های صنعتی تولید می شوند. شهرک صنعتی قرچک دارای تعداد زیادی واحد صنعتی که روزانه تولیدات خود را از اعم از انواع کالاها و محصولات به کمک باربری شهرک صنعتی قرچک یعنی سامانه باربری پاتوقی به تهران و شهرستان ارسال می کنند.

حمل بار پاتوقی برای باربری بارهای صنعتی از شهرک صنعتی قرچک بهترین باربری می باشد.

باربری شهرک صنعتی قرچک معمولا چه بارهایی از این مبدا دارد

 • انواع اجیل(آجیل پزی )
  فندق برای مصرف خوراکی (کشاورزی)
  پیراهن مردانه و پسرانه, شلوار زنانه و دخترانه, کت و دامن, انواع شلوار مردانه, مانتو, کت و شلوار مردانه و پسرانه, انواع پوشاک ( شلوار )
  بسته بندی قند و شکر, بسته بندی چاشنی و ادویه ها, بسته بندی قند و شکر, بسته بندی حبوبات و غلات
  پوشاک تریکو
  بسته بندی کاکائو و فرآورده بر پایه کاکائو, قهوه بوداده شده، کافئین نگرفته, انواع پودر نوشیدنی فوری بر پایه قهوه, بسته بندی قهوه و فرآورده بر پایه قهوه
  انواع صندلی خودرو
  جوراب مردانه( غیرکشباف)
  جورابگیر کفش
  گراورچاپی(خدمات)
  لبنیات فروش و ماست بندی
  انواع کفش ازچرم یاسایرمواد
  سراجان(شامل چمدان، ساک ،کیف مدرسه و کارهای پرسی)
  انواع ترشی (میوه ها و سبزیجات محافظت شده در سرکه), انواع آب میوه غیر مرکبات از میوه تازه (تولید شده از کنسانتره نمی باشد)
  نخ نایلون
  گوشت مرغ عمل آوری شده و بسته بندی شده، به صورت قطعه قطعه شده
  کفش چرمی
  کمربندچرمی
  جوراب بافی
  ماشین گلدوزی
  آجیل پزی یا بودادن آجیل و تخم آفتاب گردان – نخود ذرت و گندم و شاهدانه
  لباس خواب و پوشاک زیر زنانه و دخترانه
  انواع ماشین الات تصفیه وخالص سازی گازها
  پاشنه کفش
  زیر پوش کودکان, شلوار تک مردانه و پسرانه, بلوز مردانه و پسرانه, بلوز و شومیز زنانه و دخترانه, بلوز کودک و نوزاد, زیرپوش، مردانه و پسرانه، به روش حلقوی, لباس سرهمی نوزاد, شلوار نوزاد, شلوار زنانه و دخترانه, پوشاک راحتی، زنانه و دخترانه، به روش حلقوی، دوخته شده, زیرپوش زنانه و دخترانه، به روش حلقوی، دوخته شده, پوشاک راحتی، مردانه و پسرانه، به روش حلقوی, سویشرت، مردانه و پسرانه، تاری پودی، دوخته شده
  قهوه بوداده شده، کافئین نگرفته, قهوه بوداده و ساییده، کافئین نگرفته, قهوه فوری گرانوله, باسلوق, بسته بندی کاکائو و فرآورده بر پایه کاکائو
  روکش پلاستیکی صندلی, پوشاک راحتی، زنانه و دخترانه، به روش حلقوی، دوخته شده
  لباس خواب زنانه
  انواع شور کنسروی (میوه ها و سبزیجات محافظت شده در آب نمک), زیتون پرورده, انواع ترشی کنسروی (میوه ها و سبزیجات محافظت شده در سرکه), زیتون پرورده
  بودادن انواع خشکبار
  تولید و فروش انواع کفش دست دوز
  عملیات مقدماتی بافند گی
  حوله از منسوج بی بافت
  کفش لاستیکی
  پر کردن اسپری رنگ

ماشین ها و بارگیرهای باربری شهرک صنعتی قرچک

این سامانه حمل بار برای باربری شهرک صنعتی قرچک انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین را دارا است. در باربری پاتوقی ماشین متناسب با بار شما به صورت هوشمند بر اساس وزن و حجم بار تعیین می شود و علاوه بر آن شما می توانید از بین ماشین های پیشنهادی سامانه، هر ماشین حمل بار که برای شما مناسب بود را انتخاب کنید. اگر بار سبک باشد می توانید حمل بار خود را با خودروهای سبک باربری شهرک صنعتی قرچک مانند نیسان انجام دهید. و اگر حجم و وزن بار شما بالا باشد، خودروهای سنگین این باربری مانند تریلی و کامیون می توانند کار باربری را برای شما انجام دهند. در ادامه شما را با تعدادی از ماشین های باربری شهرک صنعتی قرچک آشنا می کنیم:

 1. نیسان
 2. جرثقیلدار
 3. پست
 4. خاور موتورسیکلت بر
 5. خاور چادری بغلدار
 6. خاور معمولی بغلدار
 7. خاور کفی
 8. خاور یخچالدار
 9. خاور مسقف
 10. اطاقدار (خاور)
 11. اطاقدار (بنز ۹۱۱)
 12. کامیونت
 13. ۶ چرخ اطاقدار (تک)
 14. ۶ چرخ مسقف (تک مسقف)
 15. ۶ چرخ یخچالدار
 16. ۶ چرخ کمپرسی
 17. وانت کمپرسی
 18. وانت یخچالدار
 19. بغلدار فلزی
 20. باری چوبی
 21. باری فلزی
 22. ۱۰ چرخ اطاقدار (جفت)
 23. ۱۰ چرخ مسقف
 24. ۱۰چرخ یخچالدار (یخچالدار جفت)
 25. ۱۰ چرخ کمپرسی
 26. ۱۰ چرخ کفی
 27. تریلی لبه دار
 28. تریلی ۴۰ فوت زده
 29. کانتینردار
 30. کفی تیغه
 31. تریلی چادری
 32. تریلی تانکری
 33. تریلی کفی
 34. تریلی ۲۰ فوت زده
 35. تریلی کمپرسی
 36. تریلی یخچالدار
 37. کمپرسی بغلدار
 38. کامیون کشنده
 39. کمرشکن ۵ محور

چنانچه نیاز به مشاوره دارید یا هر سوال دیگری در مورد باربری شهرک صنعتی قرچک دارید، مشاورهای ما آماده مشاوره رایگان به شما هستند. ۰۲۱۴۷۷۴۵

همچنین شما می توانید همین حالا بار خود را از طریق سامانه های آنلاین باربری پاتوقی ثبت کنید.

 

1/5 - (238 votes)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × four =